som chronicky neverný

Príspevok v téme: som chronicky neverný
damian

ahojte!le náhodou som sa sem dostal a vidím,že vcelku ma to zaujalo.môj problém je,že nedokážem byť verný.Som 20 rokov ženatý svoju ženu mám rád,je to dobrá mama i žena.mal som množstvo mileniek a stále mám.nie som nič extra,taký normalny chlap.tie baby sa mi niekedy ponúkajú samé.o niektorých manželka aj vedela,už mi to ani nevyčíta,asi si zvykla,alebo čo-nerozoberáme to.mám prácu pri ktorej často cestujem,tak sa vždy niečo nájde.žena odo mňa nechce odísť má pri mne všetko ona aj chlapci(19,16)poznáte niekto takeho muža?

!!!!!!!!!!!!

lonely, tebe hrabe? veď tá téma je tri roky stará. kde si ju vyhrabala? bože, veď čítajte dátumy. Odpovedáte ľuďom, ktorý sú už dávno preč alebo svoj prooblém vyriešili, lebo aj zabudli, že sem nejakú tému aj dali!!!!!!!!!!

[zruseny12]

DAMIAN
mozno uz ani na tie stranky nechodis,ale napisem aj ja...
poznala som osobne cloveka,ktory bol dedo ex...o nom som pocula,ze to bol poriadny k....s/aj nieco som videla atd./
ze sa nehanbil ani pred vlastnou dcerou urobit si potrebu s inou...atd.po svete mu behalo plno deti,na ktore meplatil,a mal stastie,lebo keby mal platit tak by ho to asi zrujnovalo...
inak manzelku-babku mal dobru,tiez od neho neodisla,bola s nim a ked odisla,tak prisiel si pre nu a pri zmierovani,stale otehotnela.../sama mi to rozpravala/
stalo sa aj to,ze raz prisla mlada zena vo veku jeho mladsej dcery a hladala ho,ze vraj hlada svojho otca...:0)))).....
no,ale najhorsie na tom je,ze potom ochorel mal cukrovku,ostal na voziku,lebo mu odrezali obidve nohy,tak babka sa o neho starala,ale ani vtedy ho to nepreslo...chodil na liecenie a tam si tiez uzival...MNE OSOBNE UKAZOVAL LISTY ATD.ako mu pisali z liecenia zeny/NEVIEM, CO NA NOM VIDELI.../
a stala sa mi s nim tiez neprijemna vec,ktoru som nikomu nepovedala,len ex ked sme sa rozvadzali.../ten clovek sa mi zhnusil,a nemohla som ho potom ani vidiet/
ked som sa rozvadzala s ex,vsetci tvrdili,ze je ako jeho dedo...ale ci kraca v jeho slapajach tak to neviem,lebo ja s nim uz nie som...
takze DAMIAN nie si sam s takymi vecami...
bohuzial,ten clovek uz nezije,ale bol poriadne cislo...

sway

Ja myslim,ze vacsina chlapov by to tak rado malo-je to istym sposobom prirodzene.Ale nemaju nato odvahu si to tak zariadit-nechcu ublizovat zene a podobne.A potom sa bije moralka s prirodzenostou.Poznam vztah,kde je chlap velmi nadradeny,ma vela mileniek,ale zena mu to nieze toleruje,vzdy robi sceny,ale nakoniec jej nieco pekne kupi a je to urovnane.Zena zase potrebuje istotu a nie sa cely zivot bat,ze jej chlap utecie s inou.Preto tento sposob velmi nefunguje.

lonely

áno, Damian, poznám....práve takému som včera zbalila veci, po dlhých rokoch klamania.....a herectva.Hanbím sa, že som milovala takú hyenu.Teraz sa cítim taká prázdna, ponížená, ...To čo robíš, robíš pre svoje blaho a potešenie, ale božie mlyny melú pomaly ale isto a aj tebe sa to vráti....neprajem ti nič zlé, ale chronická nevera je choroba....lenže vám to takto všetkým vyhovuje.

pic...

pocuj ty betynka.ake kodkodak ty chudera vycupana .dixi mala 100 percentnu pravdu.ty vechet odrbana .dobre bud si tichucko ty sliepka kodkodak.som zaregistrovana tak sa ohlas rada ta zdrbem.a ak to nahodou andrej zrusi tuto temu tak odkazujem ze o com pise on potom?ked zavrel temu z nazvom myslim ze chlapi v sex-sexuologovia koli tomu ze tam pomaly ani nenadavali ale asi ho niecim urazaly!!nieco sa ho zrejme dotklo.ze andrejko.a v tejto teme sa as as nadava.tak andrejko ak to budes citat zamysli sa nad sebou!!!a potom zatvaraj temi:)).pretoze tato tema JE O NICOM:ved sa tu kasdy rozculuje nad damianove-dusanove cinny a pizda na to

betynka

dixi až vieš čitať tak čítaj týx 20 stran predtim,lebo toto vsetko co si na to sama prisla to tu az bolo,tak dík za neaktuálni prispevok ale šak čo aspon si si zamoralizovala....kotkodááák,že

dixi

Damian vies kolko zla pachas s tou Tvojou neverou?Myslim,ze ublizujes vsetkym naokolo Teba,ale Ty si to akosi nechces uvedomit a myslis,len na svoje ukojenie.Ved pockaj ako to vezmu Tvoji synovia ked to jeden den poriadne pochopia.Zatial v tom az tak jasno nemaju,ale pockaj.Vies ako sa vravi:Pan bozko nenahlivy,ale pamatlivy....Aspon dufam,ze aj Tvoja manzelka si to rozdava s nejakym fakt sexi super vyzerajucim muzom,co vyzera 100-krat lepsie ako Ty.Naozaj by som jej to priala ved,co mala doma?Urcite si na nu ani nemal cas.A zaco to vsetko?Ze Ti vychovala zdravych synov a starala sa o Teba?Pekna odmena za 20 rokov.Ty sa daj radsej vysetrit,ci si nenachytal nejake choroby,aby si nebodaj nenakazil aj nejaku krasku zo svojho pocetneho haremu pripadne nejaku nevinnu zensku,co jej bohvieco trieskas do hlavy.Zamysli sa nad sebou lebo ublizujes vsetkym a to este aj tym svojim kraskam ked vravis,ze niektore su do Teba zamilovane.