KLUB chudnucich =)

daduss

ja sa síce do vašeho klubu nepripájam, lebo som už v inom, ale
rachab neboj sa že tu ostaneš sama niekedy tie 3-4 kilá idú ťažšie dole ako 11.

fiatka

ahojte baby,
pridavam sa k vam, potrebujem schudnut 3-4 kila aby som bola spokojna..
Bobika, mohla by si sem napisat recept na tu polievku? dakujem

rachabb

katusik, presne toto robim ako ty, ale sladkost raz za tyzden (v nedelu poobede). chcem dat dole 11 kil. Zatial sa drzim.

bobika 1

baby, v minulo týždňovom novom čase pre ženy je polievka na chudnutie, s ktorou zhodíte 2,5 kg za 3 dni. Je lepšia ako kapustová, lebo tam ide aj kuracie masko. Skúste a dajte vediet ktora mate pevnú vôľu, lebo ja nemám :(

daduss

dada, kľudne sa daj na 90-dňovku.
Nedržala si ju náhodou minulý rok? ja si nejakú dadu pamätám, lebo aj ja som používal nick dada a potom som si ho zmenila na daduss.

tie kilá su na dlhé trate a si presne mojích rozmerov. ja som začala s 90-dňovku pri výške 158/63kg.
schudla som 5 za dva mesiace.
vlastne už 7, lebo predtým ako som začala s touto diétou som asi mesiac držala delenú stravu klasickú a schudla som zo 65 na 63.

dada

Dobré ránko, ja sa pridávam, lebo už
som nešťastná. Počas leta som pribrala
5 kg z 58kg na 63kg. Tak som sa teraz
začiatok novembra, koniec októbra dala
na to niečo zhoniť, preštudovala som si
toto fórum, je fajn. Popri tom som našla
niečo aj o spalovačoch, boli samé ppizitívne ohlasy na 7-Phenylstack, tak som si ho kúpila, upravila stravu /ráno biela káva, celozrnné pečivo, obed tuniak,kuracie mäso šunka, pečivo, poobede nejaké ovocie, večera o 17.00 hod. bielkoviny / prešiel už nejaký týždeň, spaľovač beriem 2 x denne, každý druhý deň cvičím na orbitreku 30 min. potom pilates, cez víkend priznám sa, boli nejaké prehrešky. No a váha ani o nič dole,stále mám 63-62,5 kg, strašne mi to uberá z nálady, keby aspoň 2 kg išli dole. Neviem, kde robím chyby, tak som sa dnes rozhodla, že idem na 90-dňovku. Inak mám 45 rokov 158cm/63kg,
ide mi len o tých pár kilečiek, aspoň 5-6 kg dolu. Budem rada, ak sa tu môžme navzájom povzbudzovať, určite mi to dodá sebavedomie. Cítim sa dobre, to cvičenie je super, len keby človek videl aj nejaké ako-také výsledky, ale keď nič, tak je to ... Som však trpezlivá, nepovolím v cvičení, len ta strava neviem ako.