Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

Mimi323

No pozerala som na ten Gynex, je to zložené len z byliniek? Nemá to nežiadúce účinky? Lebo nechcem dávať do seba chemikálie. Už dlhšie nemám menštruáciu (po vysadení HAK), myslíte, že to pomôže?
Inak stojí to 21 eur + poštovné

Zora22

Baby kde sa dá kúpiť ten zázračný Gynex?A ako dlho ho treba užívať?A po prvej menzes od užívania treba užívať aj pri ďalšom cykle alebo zaberie hňeď pri prvom cykle?A koľko je v jednom balení koľko použití vydrží?Ďakujem za odpoveď!

majka555

ahoj mam velmi slabu menstruaciu ale niekedy aj vobec neviem co s tym napr-mam ju raz za hodinu a potom asi 2-3 hodinky a tyk sa to opakuje dost casto

anjelik

AHojte...mam problem,,,,mam problem, s menst.mam priatela ale vzdy si davame pozor....ale akosi mi to neprislo uz 3 tyzdne,,,a minul mesiac som mala len velmi slabu a len 3 dni...mam ju nepravidelnu,,,,vzdy sa mi to posunie asi o tyzden,,,ale vzdy viem kedy to pride...ale proste akosi nic...cakam ...rozmyslala som ze zajdem ku gyn.ale pockam este do konca mesiaca a ak nepridu tak asi skocim,,,,nevie niekto co moze byt vtom?neberem ziadne lieky ,neni som na nic alergicka a nemam ani ziadne problemy zo dzravim,,,,myslite ze by som kohla byt tehotna?a keby som uz bola tak ako sa to prejavuje,,,hned od zaciatku sa prejavuju tie priznaky ako vracanieatd..??? prosim vas,,,dajte mi vediet..na anjelik062@azet.sk dakujem..

anetusik

Mam PROBLEM !!! Meska mi menstruacia presne 10 dni. Mala som s priatelom aj sex, ale bez kondomu. No on hovori ze mu neuslo, ze si je isti. Ale pocula som uz aj to ze nie vzdy si chalan uvedomi ked mu ujde.... je to pravda???? a taktiez mam sa obavat ze som tehotna???? velmi sa bojim....

majka555

AHOJ NEWIEM CO MAM ROBIT LEBO MENSTRUAICU SOM MALA DOSTAT ESTE 22 DECEMBRA 2008 A ESTE STALE JU NPOMOZE MI NIEKTO PROSIM

erika11111111111111

AHOJ:))) viete mi poradit alebo uz niekto mal ja mam 22 dnovy cyklus cize mam kramy dvakrat do mesiaca a nwm ci je to normalne :(