Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

lenka228

uz mi menstruacia meska asi 5 mesiacou ... je to normalne??? moja mama chce ist so mnou ku gynekologovi ale ja sa hrozne bojim a hambim... tak co mam robit ?? co tou pricinou ?? dakujem

nelka

uz mesiac som nedostala krami a mam dots silne vitoki strasne sa bojim ze som prechladena alebo nemoze bit koli tomu ze uz ma srac palcoval a nieco mal na rukach nieco ale ku gynekologovi nechcem ist neviete co mam robit??

opica

ahojte! :( mam 15 rokov a uz 2 alebo 3 roky ma trapi az priliz nepravidelna menstruacia :( v roku 2007 som ju mala v januari a potom az v decembri a v roku 2008 som ju mala iba v july a odvtedy nic... a mavam aj vytok...obcas je zlty a v poslednom case aj hnedy :( moze to byt tym ze masturbujem? :´( ja by som isla aj na gyndu ale sa bojim neviem coho ale mam strasny panicky strah aj z pôrodov...ked pocujem o pôrode tak mi pride az zle :( poradte mi prosiiim :(

majka555

dakujem vsetkym a mamka to berie celkom dobre no ale on sa so mnou rozisiel a dodal ´´zo stetkou nebudem chodit´´ a idem na potrat inak sa to neda

akinom007

majka555/ drzim palce! mamine to musis povedat a keby ot aj nepovies tak sa to skor ci neskor dozvie. Priatel vie?

jok

Majka...
Musis ist, teraz!!! za maminou a povedat jej to. Teraz je dolezite. Nemozes jej brat za zle, ked bude v soku(to som aj ja), ale svet sa bude tocit dalej...Kazda hodina je dolezita a nieto den. Bola si dospela ta "to", teraz dokaz svoju kuraz druhy krat. Ty si mamina, ona ta lubi a bude lubit. Na taketo problemy sama nestacis, ani tvoja kamaratka. Uz si to raz vyslovila pre kamoskou, teraz nastal moment, kedy musis mame povedat co sa deje. Ona si zasluzi vediet pravdu. Ved tu bola, je a bude pre teba. Vela stastia...

majka555

ahoj fialka no ja som si robila tehotensky test u kamosky a ona povedala ze to tak je ´´dohuzial´´ no neviem ci si mam to dieta nechat ale aj mame sa o tom bojim povedat

fialka_4

majka555....
ahoj...
nebudem Ti tu moralizovat ale myslim si svoje teda...
V prvom rade je nutna...naozaj nutna navsteva gynekologa...
aaa ako vies ze si tehotna?
Teda...si si ista?

fialka_4

Ahojteeeeee...
Moja znama mava menstruaciu niekedy aj len raz za pol roka...
niekedy raz za par mesiacov...
zda sa mi to chore...
gynekologa v zasade odmieta...
Moze mat z toho nejake zdravotne problemy?