Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

leilaa

Urcite chod za gynekologom, nech zisti pricinu vytoku a tiez hormonalny profil nech ti urobi ... ale na hormonalnu antikoncepciu ako riesenie problemu sa nenechaj hned nahovorit .. akonahle ju raz prestanej brat, budes to mat opat nepravidelne (a to nepisem o vedlajsich ucinkoch HAK) Skus caj s alchemilky v druhej polovici cyklu

titi...

atam,dakujem.Ja si myslím že zodpovedný doktor aj uvažuje aj rozmýšla čo je najlepšie pre pacienta.vypočuje aj pacientku,môžu sa porozprávať za a proti.Len treba mať dobrého gynekologa.Skuseného,mudreho,ľudského...Naštastie ja taku gynekologičku mám.

atam

mila mimi323,preco jej neodporucas ist k doktorovi,co ma sediet doma a cakat,podla mna je to nezodpovedne,ved cim skor sa zisti pricina,tym skor ma zuzana po probleme.alebo sa mylim???nad jej ten doktor urobi aj nejake vysetrenia,aby vylucil riziko,ze sa jedna nebodaj o nieco neprijemne.

zuzka,pocuvaj maminu a chod za tym doktorom,ved to zas nie je take peklo,pa drz sa

atam

suhlasim s titi,naco cakat...ist k doktorovi je to najnutnejsie a najlepsie riesenie,tak raz dva do toho....nemusi to byt nic vazne,ale istota je...drz sa

titi...

Kočky ked máte problém s menštruáciou jediné normálne riešenie je poradiť sa s gynekologom.Vyšetrenie netrvá dlho,dá sa to zvládnuť a budete vedieť na čom ste.

ho16

ahojte..psl poraďte čo robiť...menzes raz mam raz nie..trva to už pol roka.....pred 16 dňami som mala slaby menzes... teraz som dostala opäť... teraz je ale silny...už dlho mam výtok a svrbenie v rozkroku...... a k tomu jeden pysk ohanbia je výrazne väčši ako druhý....prosím..čím skôr...

jopy

chcem sa spýtať či sú nejaké rady ako si nejak skôr privodiť menzes?... počula som o tom, že posedieť si v horúcej vode a popíjať víno... ale neviem či je to tak skutočne poradte mi prosím

majka555

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMOOOOOOOOOOOOZZZZZZZZZZZZZZZZZZZTTTTTTTTTTT TTTTTTTEEEEEEEEEEEEEE DDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKTTTTTTTTTOOOOO OOOOOO PPPPPPPPPLLLLLLLLLLLLEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAASSEEE EEE

zuzanaä

ahoj zuzana, ja by som ti rada poradila. K tomu vytoku- ze to nemusí znamenat nic zlé, ak nejako výrazne nezapácha a je ciry. kludne ho mozes mat aj celé obdobie medzi menzesom, a to ze sa mení zavisi od obdobia cyklu ,v ktorom si. najviac riedky je ked más ovuláciu. A to s nepravidelnostou- urcite by som ti doporucila navstívit lekára, ved mozes len získat- dôkladne ta prezrie a vyluci vsetky rizika......a bude fajn:)