Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

Domčula

Ahojte! Pls trapi ma ze mam menstruaciu asi 8 dni a asi za 2 tyzdne az 18 dni mam zase .. je to v poriadku?? mam 13

dancaBB

deidei
nie tampon to nemohol sposobit..tampon nema nic s tvojou maternicou a s tvojimi hormonmi

misssska
ano je to normalne...niekto to ma aj do 30 r...pricinou je len nestabilna hladina hormonov..je to normalne

misssska

Mám 16 rokov a menštruáciu mám už od 10.No stále je nepravidelná.Keď ju mám,tak mám silné bolesti prvé dni.Myslíte si že je to normálne?

deidei

kramy mam od nedele minuleho tyzdna tuto sobotu bude 7 den mensruacie skusala som tampon a krvacanie mam dost silne aj v6 den co mam robit?mohol to sposobit tampon??pls

PULINKA

ahoj, mám 16 a mám druhý deň vodový výtok trochu do hneda...predtým som mala normálny menzes,ale ešte predtým som mala úplne slabý...menzes mávam nepravidelne...s priatelom sme mali ochranu a vždy dávame pozor...neporadíte mi čo by to mohlo byť?

majka555

ahoj no mam velmi silnu menstruaciu ale aj nepravidelu raz mam cyklus 25 potom 31 dni a tak je to stale menzes mam este len 7 mesiacow ale aj moje kamosky co ju maju kratsie hovoria ze ju maju pravidelnu co s tym????

majlo

nikdy sa mi nestalo ze som mala jedne kramy tak tyzden pauza a zasa som dostala prosim poradte mi co to moze byt ze som ich zasa dostala nemozem byt tehotna dakujem