Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

domii

mimixxxx..diki..ale viees ja sa velmi bojim tamponov..a esteee hanbim sa s mamou rozpravat o takych veciach..a nedokazem sa odvazit powedat mami chcem ist gynekologicke lebo mam taky a taky problem...boze ja neviem:(..uz vidim to uzasnu dovolenku..

mimixxxx

domii na taky problem je vela sposobov riesenia,len treba zajst ku gnekologovi a ten ti poradi a nie len s oddialenim menstruacie,ale aj s nepravidelnim cyklom..

mimixxxx

Zuzana19 posluxni maminu a xod k lekarovi,nemas sa coho bat,nieje to nic starsne,prave naopak..ak mas nejaky problem pozrie sa na teba a pomoze ti..je lepsie vediet ci je vsetko v poriadku ako sa trapit..

Rady

Milá Zuzana19 a všetky ostatné,
súhlasím s príspevkom od odosielateľa "odpovedám" zo dňa 28.7.2009.
A Zuzka, väčšinou majú mamy pravdu, takže ju poslúchni a choď gynekológovi. Ak máš nejaký zápal, tak ho v diskusnom fóre nevyriešiš.

domii

mozte mi niekto poradit?..idem na dovolenku pri more a mam dostat kramy...lenze tampony sa bojim pouzit..a este k tomu mam aj nepravidelny cyklus...a tak tabletky podla mne nie su dobre..mam 16..plls poradte prosiiim

lrnka

ahojte...mam 15 rokov potrebovala by som poradit ....skoro vzdy pocas menstruacie ked idem na zachod a utieram sa na toaletnom vidim taku krvavu kozu alebo ja neviem co to je neviete mi poradit co to je?prosim

odpovedam

Boze, dievcata. Ked mate problemy, tak chodte ku gynekologovi. Preco to riesite tu? Prispievatelia, co sem pisu (okrem vynimiek) predsa nie su lekarmi a ak ste este nikdy neboli u gynekologa, tak je nacase ist. Ked mate probelmy, tak detto. Pricin vasho nepravidelneho cyklu a vytokov a neviem este coho je milion. Tu na fore Vam nikto lieky nepredpise. Nemate sa coho bat, ani sa hanbit. Gynekolog vidi denne desiatky zenskych vagin a ze uvidi aj vasu, to je len sucast jeho prace. Absolutne vas podla toho nehodnoti, ci ste tam dole velke, male, vyholene, zarastene. Poslanim gynekologa je vas vysetrit a liecit, preto je zbytocne riesit to, ze sa hanbite a zaoberate otazkami, ci ste "normalne". Proste tam chodte. Nie je dovod cakat a uz vobec nie vtedy, ak mate problemy.

ewula

CAWTE........mozete mi poradit? mam 13 a prvy menzes som dostala ked som mala 12 rokov.....potom sa to opakovalo priblizne kazdy mesiac ale je mi podozrive ze naposledy som mala menzes vo februari a je jul a newiem ci nie som nahodou chora a nechcem ist k lekarke lebo sa hambim.......prosim poradte mi niekto!!!!!!!!