pre schudnute aj chudnuce

kamaratka do dazda

boze, bobika:-), to s tym steperom nie je zrovna vyhra.. ja som mala teraz narodeniny, tak som sa trosku rozjedla, ale nejaka katastrofa to nie je. karticka, ja ani nemam okolo brucha pneumatiku, asi ani koliesko od bicykla, len mam pod pupko, taky malicky kopckek, ktory keby tam nebol, tak je uplne ploche. a zevraj prave na to male nepodarene sadielko pod pupkom je najlepsie to nejedenie sladkosti, len ja ich strasne milujem, takze to bude boj. pocula som, ze ked clovek neje dlhsiu dobu vobec sladkosti, tak na ne uz potom ani nema chut a nemysli, to by som prave potrebovala ja..

bobika 1

No a už aká som ja bláznivá, predala som si stepper...a do fitka nemám kedy, tak si púšťam disko a tancujem ako po epileptickom zachvate do spotenia :)tak mi treba...

karticka

ved prave z tych dovodov sa ja nemeriam, ja tie cm proste ignorujem lebo mam taku postavu ze v pase tenka nikdy nebudem, ja viem ze potrebujem zhodit 5kg a vtedy zmizne aj "pneumatika" okolo bruska:)) a bude to tak akurat a budem sama so sebou uplne spokojna. viem ze nie som utla, mam naopak mohutnejsiu postavu..ale to ma nikdy ani netrapilo, som tak spokojna...no len to sadielko:(((

bobika 1

aj ja som 2 mesiace po pôrode, takže som 9 mesiacov nič nerobila, tak som dezolátnom stave:)Fitko robí zázraky, ja som si tiež dala postavu do poriadku ešte pred 2 rokmi za 3 mesiace a to som cvičila 2x týždenne. Len teraz nemám kedy :(

kamaratka do dazda

mas pravdu, tiez si hovorim, ze tie dievcata su utlucke aj v bokoch a ani prsia nemaju ktovieake. ja som sa tak na seba kukala, ono to uz o moc dole nepojde. lebo uz tam mam rebra a potom nizsie zas boky, tak mozno aspon zo dva centi..:-) no a cvicit treba, ja to vidim na sebe, odkedy som zacala chodit do fitka, tak to je uplne o niecom inom, vsetko sa pekne tvaruje, len mam ist na operaciu a sa bojim, ze sa to potom zas vsrtko vrati.:-(

bobika 1

kamaratka do dažda, no ale oni sú útle všade, také sušinky, to už by sme ako vyzerali, kebyže kozy veľké a pás a boky uzke- nesúmerná postava. Dobre je ako je, len získať svalový tonus.

kamaratka do dazda

bobika, hej mas pravdu, ani mne to k tym prsiam a bokom nepripada nejako moc, ale ked vsade citam ako maju baby tie 60-kove osie pasy, tak ma to trosku rozculuje..

bobika.

Baby, ale ako pozeram vy mate tiež velke didi :), mne zase ten pás nepripada taky velky ani boky k prsiam...ja som skor mlandrava a potrebovala by som spevniť a to len cvičením...