pre schudnute aj chudnuce

puma127

jem normmalne jedla napr,meso/vuprazane/ ,zemiaky jogurty pecivo a pod.no nafukuje ma len obcas,tak neviem ci mam spomaleny metabolizmus alebo to je len nafukovanie

Sunnrisse

puma...zalezi to aj od kvality stravy,ktoru konzumujes,pretoze niektore potraviny nafukuju brucho viac ako ine.ak sa vsak stravujes zdravo,pravidelne,mozno aj sportujes a brucho sa ti napriek tomu nafukuje,to je ine.

puma127

no a ake prejavy ma pomale travenie?patri tu aj nafukovanie brucha alebo to je ina kava?:)lebo niekomu sa tak brucho nenafukuje ako mne...a mne sa nafukuje a neviem ci to znamena to,ze mam pomaly metabolizmus alebo to je prirodzena vec.

Sunnrisse

puma127..ano,samozrejme,ze je to pravda-pomaly metabolizmus znemoznuje chudnut a upravit si postavu ako by sme chceli,preto treba pravidelne jest,aby sme si ho udrziavali v cinnosti,pretoze nejedenie ma po case opacny efekt.

kamaratka do dazda

ahojte zaby:-) volajako ste sa prestali ozyvat.. ja som tiez nemala moc cas, tak som sem len tak nakukla a ked som videla, ze sa nic nedeje, tak som nepisala. vcera som sa vazila, tak som prisla ohlasit vysledok- velmi som potesena- 58,5:-))) a to som aj zhresila par krat, takze som silno spokojna. dufam, ze sa aj vam dari napredovat, sa niekedy ozvite. pa:-)

karticka

puma 127
ja by som povedala ze je vhodnejsie jest viackrat denne, teda este aj nieco po tom obede, ktory zjes. ja by som urcite nevydrzala uz cele poobedie nejest. podla mna by si pribrat nemala ak si das este nieco male, fakt je najlepsie jest 5 az 6x krat dene v mensich porciach. to co pises, co zjes cez den nie je vobec vela az na tie vyprazene veci by som si dala pozor..
no ale vsetky zavisi od metabolizmu, ja neviem povedat, co by bolo pre teba najlepsie, kazdy to musi sam na sebe zistit..kolko mas vlastne cm a kg?

puma127

ahojte..papam 3krat do dna kazdyy uplne kazdy den papam rano jogurt ,na desiatu 2chleby niecim natrete ,na obed nieco klasicke,napr vyprazany syr a zemiacky,a nemam male davky ...no a tymto stylom chudnem ,chcem sa opytat ze ked zacnem papat aj olovrant -nejake pecivo ako crosisant alebo syrova zemlicka 50gramova,tak myslite ze priberiem alebo ze nastane jojo efekt?aky je vas nazor?vsetko budem jest ako doteraz len s tym pecivom po obede navise.prosim vas,budem rada ak napisete pravdivy nazor.teraz prijmam niekedy 4500kj niekedy 5000kj niekedy 6000kj individualne podla toho co mi doma navaria na obed:)a zatial nepriberam

puma127

noo a kj a pocet sacharid.bielkovin a tukov to neje vlastne KJ?noo a kolko tukov a sacharid by som mala za 1den prijat aby moja hmotnost nesla hore??no a vravi sa vsade,ze naa ranajky si mozem dopriat co chcem,tak vazne si myslis,ze ak budem papat kazde rano ten puding /obsah tuku 7g,sacharidy 30g bielk.4g/no a ked ho budem papat kazde rano ze mozem pribrat?myslim raano nie cez den :)a dakujem za stranku si zlata,a vidim ze aj dobrosrdecna