Bez kamaratov...

Príspevok v téme: Bez kamaratov...
smutna18

ahojte. mam 18 a strasne ma trapi ze nemam ziadnych kamosov...viem, ze by som aj mohla mat, ale taki ludia ako teraz vacsina je mi leze na nervy..vsetci piju, fajcia a ked clovek taky nie je tak ho nemaju radi...nepoznam uz fakt ani jedneho cloveka ktory by to nerobil..s ktorym by som mala nieco spolocne..stratila som mojho najlepsieho kamarata, lebo sa zmenil..zmenili ho jeho novi kamarati.. zacal pit, blbo sa spravat... zabudol na vsetko co sme kedy prezili...povedal ze sa zmeni a ze zije uz inym zivotom .. :-( teraz je mi z toho hrozne..boli sme kamosi na zivot a na smrt a on sa takto zmenil.. :-((stale sa musim kvoly nemu trapit!!! viackrat som sa pokusala aby konecne bol normalny, aby bol taky ako predtym ale on povedal ze nie..jeho to nebavi :-(( zabudol na vsetko co sme prezili, ako som mu vzdy pomohla ked nieco potreboval, ked bol smutny, trapil sa a on sa takto ku mne zachoval :-(( robim asi blbost ze sa mu stale podriadujem, ze mu hovorim a vypisujem ze nech je taky aky bol predtym..je to marne :((( bojim sa ze uz nikdy nebudem mat takeho kamosa ako bol on...:-((( terajsi ludia su hrozni.. tu sa tak lahko nenajdu kamarati..jedine taki na spolocne opijanie sa, chodenie do baru a tak..ale naozajstneho kamarata asi nikdy nenajdem.. .-(( prosiiim pomozte mi, co mam robit?? mam sa kvoly nemu trapit?? mam dufam ze bude niekedy normalny??? ako najst kamaratov??

lukas087

presne tak, hlavu hore ked nevieš ako dalej v hladani kamaratov tak skus hladat aj tu, na nete, a tak.. skus to využit ked to už existuje. Vela ludi je ako ty, vela si nevie rady, no je malo ludi ktorí sa z toho dostanu von, urob niečo pre to aby si patrila k tým štastnejším :)

ja_ona

smutna18 ....skusila si aspo jeden den mysliet pozitivne ??? stale len pises ze ti je zle,nemas ziadne zaujmi, ziadnych kamaratov,nic ta nebavi chces ist prec.....trosku by si sa mala asi zamysliet aj ty sama nad sebou preco nemas nikoho okolo seba...nieze by som ja mala niako extra vela kamaratov,ale aj keby som nemala tak sa urcite stym niako vysporiadam a zivot ide dalej.Zajtrajsok mozno prinesie niake pozitivne zmeny a ak nie tak si ho uzijem naplno ved zijem iba raz.Skus si najst niakeho kamarata alebo kamaratku na nete stretnite sa chodievajte spolu do kina divadla na prechadzky so psikom ak mas niakeho ....alebo ja neviem proste niaku aktivitu aby si nemusela sediet len doma.Nevenujes sa ziadnemu sportu? korculovanie bicyklovanie behanie v zime lyzovanie snowboarding? nic ta nebavi ? Niaku cinnost mas rada urcite tak sa venuj jej mozno rada hras na klaviri abo spievas abo co uz ma nic nenapada ....venuj sa tomu co vies robit a zdokonaluj sa v tom.....Nieze odpises ze sa nicomu nevenujes a ze ta nic nebavi ....Budem drzat palceky

smutna18

ja uz neviem co mam robit.. :-( chcem odist z tohoto slovenska a najst niekde inde novy zivot......aspon nachviiilu :-((
tam si ma aspon niekto vsimne !!!

smutna18

mna uz nebavi nic..nemam ziadne zaujmy..je mi z toho zle -(( nudim sa sama. mam kamosku ale s nou som velmi malo lebo sme daleko od seba a nema ani cas sa moc stretavat. stale niekde chodi cez vikendy, cez tyzden sa uci..a ja musim sediet doma a nudit sa :-((

lukas087

Ahoj, si vystihla uplne moje myšlienky. Tiež som par kamaratov a kamaratiek takto stratil a pripadam si momentalne ako na okraji spoločnosti. A prakticky tých čo mam za kamaratov zistujem že ma maju vlastne ukradnutých.. lebo som jednoducho iní ako oni.

ja_ona

smutna18..... nemas ani ziadnu naj kamosku alebo surodenca s ktorim si rozumies??? napriklad ja mam za svoju naj kamosku moju maminu a som velmi rada ze snou mam taky super vstah a vychdzame spolu dobre....a s brachom tiez s tatinom to bolo vzdy dobre takze to nemusim ani spominat :o) ....alebo v zime nemam ani cas mysliet na to ze som ,,sama" chodim sa snowboardovat kazdy den,stale mam robotu a nemyslim na to co ma trapi ....pustim si hudbu a uzivam si -10 stupnou vonku na doske je to uzasny pocit