Bez kamaratov...

Príspevok v téme: Bez kamaratov...
smutna18

ahojte. mam 18 a strasne ma trapi ze nemam ziadnych kamosov...viem, ze by som aj mohla mat, ale taki ludia ako teraz vacsina je mi leze na nervy..vsetci piju, fajcia a ked clovek taky nie je tak ho nemaju radi...nepoznam uz fakt ani jedneho cloveka ktory by to nerobil..s ktorym by som mala nieco spolocne..stratila som mojho najlepsieho kamarata, lebo sa zmenil..zmenili ho jeho novi kamarati.. zacal pit, blbo sa spravat... zabudol na vsetko co sme kedy prezili...povedal ze sa zmeni a ze zije uz inym zivotom .. :-( teraz je mi z toho hrozne..boli sme kamosi na zivot a na smrt a on sa takto zmenil.. :-((stale sa musim kvoly nemu trapit!!! viackrat som sa pokusala aby konecne bol normalny, aby bol taky ako predtym ale on povedal ze nie..jeho to nebavi :-(( zabudol na vsetko co sme prezili, ako som mu vzdy pomohla ked nieco potreboval, ked bol smutny, trapil sa a on sa takto ku mne zachoval :-(( robim asi blbost ze sa mu stale podriadujem, ze mu hovorim a vypisujem ze nech je taky aky bol predtym..je to marne :((( bojim sa ze uz nikdy nebudem mat takeho kamosa ako bol on...:-((( terajsi ludia su hrozni.. tu sa tak lahko nenajdu kamarati..jedine taki na spolocne opijanie sa, chodenie do baru a tak..ale naozajstneho kamarata asi nikdy nenajdem.. .-(( prosiiim pomozte mi, co mam robit?? mam sa kvoly nemu trapit?? mam dufam ze bude niekedy normalny??? ako najst kamaratov??

jessy

ja som niekedy s kamošmi chodil všade ale jak začal trend opijania sa skončilo to. mna to nebavi . Neviete ako to s nimi oživiť ??

lost

cajik

hm, nech sa snazim akokolvek, teraz svoj prispevok tiez nechapem :D

ale som len vlastne chcel povedat ze suhlasim :D
len neviem preco to vyslo tak komplikovane vyjadrene :D

noano

Ja som na tom podobne. Ani by som nepovedala, že je nas tu toľko zufalcov. Ja som mala päť, šesť kamaratiek spolužiačiek, s ktorymi sme chodili von, spoznavali novych ľudi a teraz som z toho akosi "vypadla". Kamaratky spolužiačky ešte kamaratkami su, ale von s nimi nechodim.. je to divne

cajik

lost nejak som nepochopila ten tvoj koment na moj prispevok :D ved pisem, ze je lepsie byt sam ako s takymi ludmi :D

lost

"radsej travit cas sam nez v bande ludi co nevedia nic ine len pit a fetovat.."

mne to nahodou pripada pozitivne :)

- ak s nimi travis cas, marnis si svoj cas (zivot)

- ak s nimi cas netravis, mas vyssiu pravdepodobnost ze najdes niekoho zmysluplnejsieho :)

cajik

radsej travit cas sam nez v bande ludi co nevedia nic ine len pit a fetovat.. akoze dakujem pekne..
nestracajte nadej, treba si najst vlastne konicky, co vas bavi, ci jazyky alebo tancovanie, kultura, hocico v com sa citite "doma".. a ti spravni ludia casom pridu
netreba sa zahadzovat s niekym kto nam nevyhovuje len preto aby sme neboli sami..

NEVladzem

Ja som na tom teraz podobne. Starý kama ráti sa na mňa vykašľali - aj naj kamoš. A ostatný len chlascú a drogujú... Ak to znamená, že budem nadosmrti sama, tak radšej, než to obdoie do smrti skracovať ;(((

batmann

popoluska asi si mimo temu, co sa teba tyka tak hlavu hore zacni pit, nefajci to neuznavam ani ja a zapadnes. ja uz s chlastom koncim lebo to je svinstvo narobilo mi to v posl.case h;odne prob. ale sak rob ako uznas za vhodne