NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

Damian,to nie je pravda.Ludi s ochorenim autizmus tu bolo aj predtym vela,ale neboli este spravne diagnostikovani a zaradeni medzi takto chorych ludi.Nemozes teda hovorit o nejakom vzostupe.Takze aj taketo su statistiky.Nemohli uvadzat sparvne cisla,ked slovo autizmus sa zacalo omielat az neskor.Takze tvoje tvrdenie ohladne skodlivosti vakcin nemas podlozene.A co sa tyka toho tvrdenia ako pises,este nedavno si ma o tom presviedcal,ze autizmus je vecou ockovacich latok a plomb v zuboch..

damian

Radana, neviem, ako Ti to mam napisat, ze JA NETVRDIM, ZE AUTIZMUS JE VYLUCNE VECOU OCKOVANIA! Ja pisem, ze ockovania prispeli k vyraznemu vzostupu autizmu.

monica gazpio

Dobrý deň Damian, chcela by som sa Ťa spýtať toto: Babka bola minulý rok očkovaná proti chrípke a hneď dostala horúčku 39. Sestrička jej povedala, že jej nezaúčinkovala, pretože ju mala pichnutú do sedacieho svalu a nie do ruky. Neupozornila som ju na nebezpečia, pretože vtedy som o tom nevedela. Myslíš, že by ju mohli oklamať ? Za odpoveď vopred ďakujem.

radana

Damian,neodpovedal si mi na otazku.Tvoje vyjadrenie,ze vakciny a tazke kovy v nich vyrazne prispievaju k autizmu mi nezdovodnili otazku,ze preco bol autizmus aj za cias,ked sa neockovalo a ludia teda nedostavali do seba podla teba ortut vo vakcinach.Preco bol autizmus aj za starych cias,ked je to podla teba vylucne vecou ockovania..Prosim o odpoved.

damian

NJM, ja (a mnohi ini, ako aj napr. RNG) niekedy, ked mam pocit, ze na mna nieco "lezie", beriem aj 1000-2000 mg vitaminu C KAZDE 2 HODINY a zapijam litrami vody, az do ustupu symptomov. Fakt je, za aj malicke davky (ako napr. 60mg denne) sa vylucuju mocom. Mocom sa totiz vylucuju vsetky vitaminy. Nechcem sa o vitamine C prilis roszpisovat, piseme o tom na inej stranke. Ak clovek pije dostatok vody (2 litre denne), ziadne usadeniny vitaminu C a ani inych latok sa v oblickach tvorit nemozu. Toto je strasenie konvencnej mediciny. U nas sa podavaju tazko chorym pacientom denne davky od 75 000 mg do 220 000 mg askorbatu sodneho (vitamin C + soli) VNUTROZILOVO. A Ti pacienti nemaju ziadne problemy, ziju a choroba pominie.

damian

Radana. Myslim, e som sa jasne vyjadril, ked som napisal, ze vakciny a tazke kovy v nich vyrazne prispievaju k autizmu a inym ochoreniam.

damian

July, najdi si tituly o vzniku a politike vakcinologie. Mnohe z nich napisali vyskumnici0lekari, biologovia a pod. Je ich viac, nez dost.

damian

July, viem velmi dobre, akymy testami vakciny prechadzaju a viem, ako sa dolezite fakty v tych testoch manipuluju. Uz ani nehovorim o testovacis standardoch, ktore same o sebe su "nastavene" tak, aby vakciny PRESLI na trh. Tie ochranne znamky nie su nicim viac, ako zdrapom papiera.

njm

Vitamín C patrí medzi vitamíny rozpustné vo vode. Jeho nadmerné množstvo sa z tela vylučuje močom. Predávkovania sa teda nemusíte obávať. Nedoporučuje sa brať príliš vysoké dávky vitamínu C (nad 1000 mg), pretože môžu spôsobiť tvorbu obličkových kameňov u ľudí, ktorí k tomu majú sklon....teda Damian, ty beries 3000mg a odporucujes to ludom..teda ako to je?

ppp

Moc sa nebudem do toho miesat,len si myslim,ze vsetko sa vyvyja dopredu,tak aj toto mozno ma nejake nasledky,sak aj lieky ked clovek berie a precita si neziaduce ucinky tak sa chyta za hlavu.
Mne tiez lekar dokonca vojensky povedal,ze je blbost sa dat zaockovat napr.proti chripke.
Inak myslim,ako pise DAMIAN nie vsetko daju na verejnost.
A zalezi len na kazdom jednom,co bude robit.Je len na nas ako,co urobime.
A je tiez PRAVDA ako DAMIAN napisal,kto povie nahlas pravdu je obycajny fanatik,alebo blazon.
Hned s takeho cloveka urobia blazna.