NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

buduci golem

co mate proti radane?
ja som sice skor zastancom toho, co hovori damian
ale tato tema je zlozita a clovek, ktory kladie neprijemne otazky, je vzdy potrebny.
takze je dobre, ze sem pise, nazor, ktory nema opoziciu, je prazdny.
snad tu kazdemu ide o pravdu, a nie o osobne spory.
ale k tomu diagnostikovaniu autizmu, radana:

odkial vies, ze autizmu bolo rovnako vela aj predtym, len nebol diagnostikovany?

anka

Radana, ty si blbá. Nečudujem sa Damiánovi, že na teba nereaguje. Jasné že autizmus nevzniká len z očkovania, ale je veľa prípadov, keď následkom očkovania bolo dieťa autistické.

damian

AJJA, bol tento pripad lekarkou nahlaseny? Totiz, je trestne viditelne nasledky nenahlasit, no aj tak asi len 10% sa nahlasuju. AJJA, ak mozes a mas cas, popis tie tazkosti obsirnejsie, rad by som to dal na nasu stranku. Viem, ze je strasne vela podobnych pripadov, len ludia casto nevedia, ze je to z ockovania. Svedectva su dolezite, aby ludia sa spamatali a nezili v sladkej nevedomosti, takej sladkej, ze nas potom obvinuju z fanatizmu, ked poukazeme na nesladku skutocnost.

anka

Radana, čítam tu príspevky a si už trápna s tým svojim autizmus tu bol aj pred tým. Damian ti to všetko vysvetlil, tak sa upokoj a nepíš somariny.

ajja

no aj my mame zlu skusenost s vakcinami, mala som dve male deti, bola nas pozriet svokrina znama, ktora ako u nich je zvykom nas este "poopluvala " tfuj-tfuj-tfuj akoze pre stastie, po tyzdni nam oznamila, ze ma zltacku. Bola som hned dat zaockovat deti u nasej detskej lekarky, ta zaockovala hned aj mna, aby som sa nemusela trajdat za mojim doktorom, ludia, my sme tak vsetci pochoreli, ako nikdy predtym ani nikdy potom,
my traja-zaockovani, sme sa nemohli dva mesiace vyhrabat z horucok, sli sme z jednej choroby do druhej, jedine statsie bolo, ze v ten cas, ked sme sa sli ockovat s detmi, manzel nemohol ist s nami, takze jediny zdravy clovek v nasej rodine bol on, ktory sa mohol
o nas starat
nakoniec nam bolo oznamene, ze sme boli zaockovani zlou sarzou-takze s tymi prisnymi kontrolami vakcin to beriem naozaj s rezervou

damian

Monica, nie celkom som porozumel otazke. Oklamat ako? Monica, ti, predpisuju a podavaju vakciny, vacsinou na nebezpecie a nevyhody pacientov neupozornuju. Casto je to preto, lebo o tom sami nevedia a casto z nedbalosti.