NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

RNG

radana, protirecis si. Ked sa autizmus prakticky neda zistit na cerstvo narodenych babaykach, s cim samozrejme plne suhlasim, odkial vies, ze su prakticky od narodenia v "rizikovej skupine". Kto a podla coho zistuje, kto patri do tej rizikovej skupiny a kto nie.
Inac v USA je hromada lekarov, ktory maju nahlad, ze stepenie skodi nervovej sustave a ze zatial nevyhrali v sude proti FDA nic neznamena.
Vyhrat s FDA je skoro nemozne. Ze ale asi maju pravdu dokazom toho je, ze stiahli timerosal(ortut obsahujucy latku) z vakcin a kedze ju nevedeli dostatocne nahradit, minuly a predminuly rok mali velke nedostatky vakcin, lebo sa im mnozstvo pokazilo.
Vacsina lekarov ale aj tak veri farmaceutickemu priemyslu, aspon navonok.
Lebo patria do skupiny, ktora si nechava zaockovavat deti menej nez ini.
Ze by predsa len nieco vedeli?!?

radana

Aj nasledok problemov pri porode,vela maminiek malo svoje dieta nedonosene,alebo ozivovane.Ale pricinami autizmu je aj geneticka choroba a tiez vznika spontannou mutaciou genov..

damian

Golem, samozrejme, ze vitame opoziciu, bez ktorej by koalicia nebola, ze? Ale ci Ta nenastve, ak sa Ta niekto vecne pyta to iste? A niekedy este k tomu aj nerelevantne?... (Kde robi Damian? Ma Damian deti? Videl Damian niekoho umieraat na tetanus? Este dobre, ze sa ma v inych temach nepytaju, ci mam sex? (hoci na lymfome.sk taketo individua uz boli). Ja na toto forum chodim uz vyse roka, ale som sa nikoho ani nenapadlo opytat, ze co robi, aku ma kvalifikaciu. Kolko je ludi, co nosia rozne tituly. Ak by svedomite a moralne vykonavali to, co hlasal Hipokrates, nasa spolocnost by bola uplne niekde inde so zdravim. Ale, opak je pravdou, prisaha padla do ruk penazi a tak tie tituly zivaju prazdnotou. Ak lekar len bezhlavo a nekriticky prijima a praktizuje, co ho v skole naucila farmaceutizmom sponzorovana fakulta, a nerozmysla kriticky, titul je mu na nic. Zial, takych je stale vela.

radana

Este ani v dnesnej dobe niektori neberu autizmus ako chorobu a nieto este v skorsich casoch.Niektori nevedia pochopit,ze autisti potrebuju celodenny dohlad,lebo nevedia urcit nasledky svojho konania,ze autisti sa nevedia zapojit do rozhovoru,ze su velmi silne fixovani na urcite veci a ritualy-a to je dnesok.A co este predtym-takyto clovek sa nevolal autista,ale nevychovane decko..

radana

Buduci golem-o autizmus sa velmi zaujimam uz roky a prichadzam s nim denno-denne do styku,prichadzam do styku s rodicmi autistickych deti,so samymi autikmi.Mam 14 rocneho autistickeho syna,velmi dobre viem,ako sa vyvijal od malicka,ako sa mu zacal prejavovat autizmus,velmi dobre viem zo skusenosti mamin,ze kolke deti boli ozivovane..Vela z tych deti nebolo vobec ockovanych,lebo doslovne od narodenia patrili do rizikovej skupiny..Tak asi preto...

damian

To je blud...Radana, je mnoho ludi v inych temach, kde by som im chcel odpovedat ale koli casu nemozem. A uz vobec nemienim niekomu nieco dokazovat, a uz vobec nie niekolkokrat. Ja poukazujem na informacie, KTORE SU a ktore sa zanedbavaju v prospech predavania chemie...