NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

Damian,tak mi prosim ta odpovedz na otazku,ze preco pises,ze autizmus vznika nasledkom ockovania,ked tato choroba bola uz davno predtym nez sa ockovalo..

July

Damian, vies vobec co za hlupost siris? Mas potuchy akymi narocnymi niekolkorocnymi testami musia dane vakciny prechadzat? Maminky, pokojne davajte deti ockovat. Pokial ma vakcina registracnu znamku ochrany tak ozaj nic nehrozi.

radana

Damian,autizmus tu bol uz davno pred tym nez sa zacalo povinne ockovat.Ibaze ako som uz pisala nazov AUTIZMUS sa vtedy este nepouzival.

damian

Iste, autizmus nie je konvencnou medicinou liecitelny. Na to, aby bol, musela by ortodoxna medicina priznat otravu ortutou, musela by zakazat ockovania a musela by odskodnit tisice tazko postihnutych autizmom (a inymi chorobami). Medicina sa "snazi" najst liecbu na autizmus inak, ako detoxikaciou od tazkych kovov, lebo chce zakryt pravu prisinu autizmu. Takto netreba cakat, ze autizmus bude konvencnou medicinou liecitelny. Zaujimeve je, ze metabolicka medicina a Cinska tradicna medicina (a zda sa mi, ze aj Indicka Ajurveda), vie autizmus liecit a vyliecit (mozno nie na 100% a u kazdeho, ale vie). A my, konvencni, len cakajme na zjavenie nejakeho zazracneho lieku a cakajme na dokazy a vyskumy, ktore len zvvacsuju bludny kruh medicinskeho establismentu.

damian

Ak by sme aj pripustili, ze vakciny maje nejaky ucinok (z mnohych zdrojov a skusenosti je vsak zrejme, ze nie su), nasledky po ockovaniach su tak rozsirene, ze daleko presahuju nebezpecenstvo, ze by clovek ochorej, ak by sa zaockovat nedal. Ludia su stale viac a viac chorlavi, zdravie upada, imunita je mizerna uz v detskom veku. Okrem inych faktorov k tomu do znacnej miery prispievaju vakciny. To, ze sa u mnohych prejavia nasledky ockovania okamzite, neznamena, ze ostatni nasledky nemaju. KAZDY ma, viac, ci menej nejake nasledky, o ktorych ani nevie, z coho su.

damian

Uz aj mne to pripada trapne a hlupe stokrat opakovat, ze nebudem tu pojednavat to, co robim. Je mnoho takych podliakov, ktori by mi mohli sposobit neprijemnosti, kedze zatial som v ortodoxnom systeme. Ak by som nebol, nevedel by som vsetky (tie "fanaticke") pravdy. Samozrejme, to, co robim, je zdravotnictvo a momentalne znacna casto mojej prace je secondary research (sekundarny vyskum, ak to mam tak prelozit).

damian

Farmaceutka, ak ked som zacal oslovenim Tebe, nepatrilo vsetko Tebe, len ten zaciatok. Tak neze budes nariekat :-)

damian

Farmaveutka, ja som dal stranku, na ktorej prednasa byvala profesorka v oblasti vyskumu, kdke jasne poukazala na STATISTICKE DOKAZY o tom, ze vsetky tieto strasidelne choroby zacali miznut uz pred vymyslom vakcin. A tak, ti, co cakate na "dokazy", len cakajte. Iste vam ich konvencna medicina ukaze, celkom iste. Dokazy su a su potlacane, je vam to jasne, ci nie? Ja nemienim reagovat do nekonecna na hlupucke kvakania o fanatizme. Uz som pisal mnohokrat, ze PRAVDA sa povazuje za fanatizmusa ti, co ju siria sa povazuju za cvokov, blaznov, idiotov... Toto vsetko je dielom ortodoxnej mediciny zalozenej Rockefelerom, ak nahodou neviete, ako bola medicina zalozena. Samozrejme, je fanatizmus poukazat na jedy v ockovacich latkach, ze? Ake dokazy chcete? Ci neviete, ake su bezpecne davky ortute v tele? A neviete, kolko ortute obsahuje jedn vakcina? Tak hladajte, ja sa do nej=konecna opakovat nebudem. Lebo, zo zatvrdnutymi ludmi je tazko pracovat. Takym mozete pravdu priniest rovno pred nos, a aj tak budu jacat: "Ty hlupy fanatik!"