NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

zuzanka65

Nezmizla, ja len nesedím na nete celý čas, alebo píšem príspevok a dávam si dobrý pozor, čo napíšem, tak to niekedy trvá dlhšie.
A prečo ja ti mám dávať fakty? Ja si píšem len svoje názory, ktoré sú blízke tým Damianovým. Že tebe sa to nepáči, to nie je môj problém.
Moje deti majú povinné očkovania za sebou, ale veľmi by som rozmýšľala, keby prišiel niekto do škôlky bezplatne zaočkovať moje dieťa. To nebude povinné očkovanie. Verím, že bez súhlasu rodičov (písomného) to ani nebude možné.

radana

A pokial sa tu jedna iba o dohady o ockovani,tak budem tvrdit,ze Damianova vyzva proti ockovaniu je sfanatizovana.Ako som uz pisala,nie som za vsetky ockovania,ale niektore su dolezite.

radana

Nemas fakty,ked som ti pisala,daj mi fakty,kde je 100%-tne potvrdene,ze napr.autizmus je nasledkom ockovania,ako tvrdi Damian,tak si zmizla.Tak co sa navazas..

radana

zuzanka 65 dobre by bolo,keby si si precitala aj dalsie prispevky,kde sa pise o rodicoch,ktori si svoje dieta nedali zaockovat a potom to malo sudnu dohru.Takze mas aj ty tu moznost si nedat dieta zaockovat...

zuzanka65

Radana, nemáš čo robiť, len sa tu hádať? fakty sú aj tu www.zdravie.sk, Tiež si tam prispela a tam vo svojom prispevku dávaš možnosť rodičom, nech sa rozhodnú, či očkovať, alebo nie.
Tvoje slová: Ved ked nechces,nedavaj si svoje dieta ockovat,si za neho zodpovedny.
Keď si taká tolerantná, prečo neakceptuješ aj iný názor, napríklad Damianov? Dáko si sa rozohnila, sú to silné slová, čo používaš: Debatujem o Damianovom sfanatizovanom postoji ovladat ludi a tlacit im do hlavy neoverene veci.
Alebo hovoríš to, čo sa ti práve hodí?

alicia

damian,kosa, trocha vás poteším. Od nového roku 2009 bude vakcinácia na Slovensku trocha obmedzená. Deti sa budú preočkovávať miesto v treťom roku až v šiestom roku života.

radana

Su to protichodne tvrdenia-podla teba autisti nemavaju vynimocne schopnosti-podla mna su aj taki autisti-co je aj dokazane.Podla teba autisti,ktori nerozpravaju neexistuju a podla mna existuju a ich komunikacia funguje na kartickach....