NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

No v podstate je,lebo hned na zaciatku Damian vystupil s tvrdenim,ze ockovanie sposobuje vsetky tieto choroby.Co nie je pravda.

RNG

a ani o epi tato tema nie je
(aj tak neviem, coho skratka to je, predpokladam ze epilepsia, ktora je casto z poranenia mozgu, mozno aj pri porode, alebo neskor , ale moze byt aj vrodena alebo sposobena nejakym mikrobialnym procesom, ako napr epilepsia po viralnych zapaloch)

radana

Poznam vela deti,co maju DMO a k tomu pridruzeny autizmus.Za to,ze ma dieta diagnostikovanu DMO,neznamena,ze je leziace..

buduci golem

damian, nesledujem debatu nejak dokladne, takze neviem, co medzi vami bolo
iste ze take veci cloveka nastvu.
a suhlasim s tym, ze "lekari" pozivaju nadmernu a casto neopodstatnenu doveru, na ktoru mnoho pacientov doplaca.

medicina sa bohuzial dostala do stavu, kedy jej predstavitelia casto uplatnuju skor moc namiesto poznania. :(

radana

A zabudla som dodat,ze tak ako pise Rng.,neda sa diagnostikovat autizmus hned po narodeni,to je jasne,ale autizmus sa k tomu pridruzi,takze ked uz zdrave dieta ako pol rocne nadvazuje ocny kontakt,tak autik ho nenadviaze ani ako 100-rocny.Cest vynimkam.

radana

A su aj deti,ktore maju epi hned od narodenia..Aj tie patria do rizikovych skupin.Mojmu synovi sa objavila epi ako 2-mesacnemu..