NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

farmaceutka

amybeag, kolko rokov sa ockuje a ja som naozaj NEVIDELA cloveka s tetanom, ciernym kaslom, zaskrtom, mumpsom, pravymi kiahnami....
predstav si, ale NAOZAJ JE TO TAK.

amybeag

Chcete fakty? Otvorte oci a usi. Rozhliadnite sa len okolo seba-kolko rokov sa ockuje, uz by nemal byt ziaden chory clovek, no nie??? Je to ockovanie ucinne, ci neucinne??? Preco potom narasta pocet chorych ludi a aj deti? Aky efekt-vysledok je viditelny? Pravdy zvycajne byva velmi jednoducha....

preockovanie

tento hyochodnricky napad je tak absurdny..ze neockovat .Toto moze len totalne nevzdelany clovek napisat,ktory nikdy neprecital nic z vedeckej literatury.Ale nech sa paci...mam pocit ze je to otrasne sirenie poplasnej spravy .clovekom co nie je v poriadku. Tychto fobickych ludi by som zatvaral na psychiatriu...

zuzanka65

Toto nikam nevedie, nemienim strácať čas debatou, čo nič nerieši. A ty sa upokoj, sfanatizovaná si ty. Už aj Kosu to asi prestalo baviť. Prajem krásny zvyšok večera.

radana

No vidis,tak jak ty si si pisala svoje nazory,tak si ich pisem aj ja.Pokial niekto pride s takouto vyzvou,tak ocakavam,ze to ma nejak overene.