NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

Damian,davala som malemu na lyzickach ortut a kazda mamina tiez..Vo zvysenych davkach,jak vitamin C :D Toto chces pocut?Takyto blud?

radana

Damian,si nepoucitelny.Ked ma niekto loziska,kde mu pri porode nezisla hmota tam kde mala,tak urcite to bude tou tvojou ortutou :D

RNG

Radana, niekto musi zacat verejnost oboznamovat, co sa deje v zakulisi mediciny, inac su ludia uplne v moci diktatury medickeho priemyslu.
A kazdy priemysel ako taky ma ciel len jeden: zvysit si obrat a tym aj zisk.
Ked si myslis, ze farmaceuticky priemysel je vynimka medzi ostatnymi priemyslami, si velmi naivna.

damian

Alicia, zial, ako som spominal, tieto vyskumy, ako ockovania vplyva na autizmus a epilepsie, nikdy neuvidime a to z viacerych dovodov. NIK nema zaujem sponzorovat drahy vyskum, ktory sa financne nevyplati (nebude ZISK z vakcin) a za dalsie, ustanovizne nesmu priznat priamu suvislost medzi ockovaniami a chorobami, lebo to by znamenalo pohromu. Avsak, metabolicka medicina uskutocnuje merania ortute u deti, a je ocividne, ze su predavkovane ortutou a chemikaliami z vakcin. To je velmi dobre zname a popisane v zurnaloch.

damian

Radana, a pytala si sa, kolko davky ortute Tvoj syn do svojich dvoch mesiacov prijal z ockovania? Pokial viem, babatka su ockovane uz v nemocnici...

damian

RNG, neviem, ci vies, ze na nasom krasnom Slovensku sa Timerosal, ktory v USA zakazali, stale pouziva. (Neviem, ci lekarska komora caka, kym sa minu zasoby, alebo co?)

alicia

Vyvrátiť niekomu teóriu Radana nemusí byť žiadnym víťazstvom, pretože výskumy sa v tomto smere ešte neukončili. Pokúsiť sa vyvrátiť inú teóriu môže iba ten, kto je odborníkom v danej oblasti, v tomto prípade - odborník na autizmus. Si odborník? Ja nie, a preto nemôžem tvrdiť že vakcinácia nemá spojitosť s autizmom. Ale údajne podozrenie padá na viaczložkovú vakcínu. Kombinácia rôznych vírusov vo vakcíne môže narušiť normálny vývoj. Práve rodičia postihnutých detí autizmom tvrdili že ich deti ochoreli po viaczložkovej vakcíne. Po jednozložkovej nie. Ak by sa dokázala po výskume súvislosť medzi autizmom a vakcináciou bol by to prínos, pretože rozvážnym používaním vakcín by sa dalo predchádzať tejto hrozivej chorobe.
Od 1.1.2009 na Slovensku nadobudne platnosť nová vyhláška, podľa ktorej preočkovanie detí v treťom roku života sa vypúšťa, keďže je krátky interval medzi základným očkovaním a preočkovaním. Deti budú preočkované v šiestom roku.
Nie som proti povinnej vakcinácii, ale prečo zrazu bude stačiť deti preočkovať až v šiestom roku ich života? To doteraz lekári nevedeli že tie deti stačí preočkovať neskôr?

RNG

radana, to je vec nazorov zatial, lebo ani jedna ani druha strana zatial oficalne nevyhrala. Ale neurotoxiny nepomahaju na problemy v hlave, to predsa vie kazdy.
A vakciny ich casto obsahuju popri inych biologickych latkach neprirodzenych pre telo.