Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

očkovanie

práve som dostala predvolanie na očkovanie proti detskej obrne, neviem ako na to zareagovať, myslím že je to povinné očkovanie pre 5 ročné deti. som zvedavá na váš názor, čo robiť, ísť na očkovanie s dieťaťom, neísť?

oprava

jar,ak mas chut niekoho opravovat,tak chod do skoly ucit a nie na forum,niekedy si myslim,ze keby ty ludia,co tu chodia len opravovat chyby,keby stali zoci voci proti ludom tym,co ich opravuju/a nevideli ich pravopis/nasli by si zasa inu chybu.Myslim,ze to su zakomlexovani ludia ktory,ked uz nemaju, co napisat,aspon skritizuju.

jar 11

Kosa preboha,čo si vtedy chýbala v škole......,provokácia,nevie atď.sa píše ia,ie...a nie preboha s j.!!!!!
/Viď.tvoj príspevok!!!!!/

mirka 23

Damian, no zobrala som si k srdcu to, čo si mi napísal, aby sa informácie ďalej šírili, no a samozrejme nedopadlo to najlepšie, vyšla som z toho ako najväčšia hlupaňa čo nemá deti a nevie čo hovorí.
Jednoducho, boli sme včera von s priateľmi (3 mladé rodiny, čo majú malé deti), došlo na to, že jedno dievča sa ide zajtra očkovať proti tetanusu. No nedalo mi to a povedala som jej, že je to zbytočné a že si len tým poškodí..... No a tak to začalo, oni dávajú svoje deti očkovať proti pneumokokom, aj proti chrípke, veď VAKCíNY SU NA IMUNITU! Chápeš? To som sa až triasla. Našťastie môj manžel sa ma zastal a povedal im, že pchajú do svojich detí otravu len pre to že videli v telke reklamy. A že treba čítať na nete články ktoré sa tomu venjú, nielen zoznámky.
No ale chápala som ich, lebo veď keď dávali pred mesiacom očkovať deti, tak teraz si nepripustia, že je to hlúposť. Z tej partie bol len jeden náš dobrý priateľ, no a na konci som videla že bol na 50% presvedčený, že to čo hovoríme nemusí byť blbosť a že sa na to pozrie na nete.

den

Damian, ok..ale tak skoro nejdem, lebo deticky su zdrave a boli dlho dojcene...
a moze sa stat, ze tam bude jej neter, kt. prevezme zezlo a s tou si nerozumiem, koli nej musi ist maly na operaciu, tak to jej fakt dakujem!!!!Mozno sa aj jej opytam.

A este k ockovaniu proti HPV..nielen, ze dievcata chcu dat zaockovat, ale aj chlapcov!Aby sa uplne znizilo riziko.
Ja stale hovorim, kto ma len jedneho partnera, je min. riziko nakazenia, len dufam, ze sekundarny prenos nieje niekde vo vode, alebo tak....

kosa

damian,
my VIEME ze suto PROVOKACIJE.
ale masa nasich spoluobcanov NEVJE.
a toto je vyborna moznost aby mohli si v praksi vsimnut ako tie provokacije vyzeraju.
a preto sa treba tymtoo provokatorom PODAKOVAT. ved bez nich by sme NEVEDELI o provokacijach.

kosa

mirka 23,

je dolezite aby si si zachovala odstup a TRIEZVU MYSEL.

nechceme tu tvrdit ze LEN MY mame pravdu ( a kazdy je omylny tak ako je aj smrtelny).
v kazdom pripade co sa dialo doteraz, tak evidentne bolo klamstvo.

vdaka Ti za prispevok.