NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Mirka, tak len nadalej zbieraj informacie. Pomimo toho, co piseme a co je na nasej stranke, existuje mnozstvo inych zdrojov. Na to, aby sa informacie dalej sirili, musime o veciach co najviac hovorit, pisat a rozsirovat.

mirka 23

Damian, ja čítam všetky tvoje príspevky a učím sa. Odkedy chodím na toto fórum, tak som zmenila názor na lekárov, očkovanie, zdravotníctvo...

barbinka

damian: ja na tieto novodobé očkovania tiež neverím, aj tieto, čo sú tu práve písal. to by som sa nedala očkovať, ani proti chrípke, kliešťom, HPV,...., ale tie všetky povinné, ktoré som mala aj ja, tak na nich nič zlé nevidím a o opaku ma nepresvedčíš.

damian

V minulych mesiacoch kratko po ockovani proti HPV podlahlo mnozstvo mladych dievcat a stovky utrpeli vazne neziaduce ucinky, ako trombozy. Jednym z castych neziaducich ucinkov po ockovani HPV su poruchy cirkulacie, sprevadzane pocitom chladu v koncatinach a modranim prstov.

damian

Je beznou praxou vyrobcou vakcin, ze ak sa pocas testovania latok preukazau vazne vedlajsie ucinky, davky skodlivych latok sa znizia na taku uroven, aby sa vedlajsie ucinky potlacili. Faktom vsak nadalej ostava to, ze vo vakcinach sa skodliviny nadalej nachadzaju.

damian

Urady zistili, ze lekari lakali ucastnikov odmenou v prepocte 1. az 2 britskych libier a tvrdenim, ze ide len o virus konvencnej chripky.