NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Vcera som zabudol na[pisat, ze z tych vyse 300 ilegalne nebezpecnou a ilegalnou vakcinou testovanych bezdomovcov v Polsky, 21 kratko po vakcine zomrelo.

kosa

:)))),

presne tak, lebo dokazovat sa musi INDIVIDUALNE.

a zatial vela PROVOKATEROV vyuziva situaciju a PARAZITUJU na praci a trpeni inych.

ale: DOCKAJ CASU JAK HUSKA( bo HUS si pomylis s Janom) KLASU ( slovenske ludove :)

kosa

barbinka,
na zuby mi pomahal juhoafrican.
na dutiny mi dala rady pekna 40rocna nemka.
co je dolezite: ze boli z hotentova alebo ze dali dobre rady a bolo vidiet ze chceli pomoct?....

kosa

barbinka,

urcite ze u nas na SK toto hra este aku taku ulohu(ci je niekto taky ci onaky). Pouvazuj ale nad tym, ako v suvislosti s narodnov prislusnostov toto ohrozuje spoluzitie manzelov napriklad na juznom SK ?
Rokami zili v zhode sa trapili atd, a teraz zrazu im niekto hovori ze MADAR ono ci MADARKA ono. Ja mam v praci dievca z Pesti, a robi co vladze hovori ze toto nema rada ci tamto sa jej nepaci. Robim z ludmi z Afriky Azije Ameriky atd atd.
Ak by mi trebalo riesit problemy na zaklade toho ze niekto je onaky alebo nie, tak sa clovek zblaznil by. Treba pozerat na LUDSKE KVALITY ( a v suvislosti s medicinou ODBORNE KVALITY) a nie na veci kotre nie su az tak podstatne. V prvom rade by sme mali byt LUDIA.

CLOVEK-TO ZNIE HRDO. Maxim Gorkyj

damian

Inac, je dobre, ze si zaskocena. Hadam to nevzdas a o veciach sa budes viac a viac INFORMOVAT a azda raz ziskas nejaky ten nadhlad. Objektivny nazor nemozu mat ti, ktori boli po cely zivot husteni informaciami z jednej strany 0 ortodoxnej mediciny. Neviem, ci mam uplne objektivny nazor, ale, v kazdom pripade mozem zodpovedne povedat, ze poznam informacie z oboch stran, ZA a PROTI ockovaniam, a k svojim zaverom som nedospel zrazu, ked som si precital jeden-dva clanky. Trvalo to dost dlho a aj ja som bol spociatku "zaskoceny". Teraz som zaskoceny skor z toho, ako nam mohli tak dlho vymyvat mozgy tolkymi nepravdami, aj kvolo peniazom.

damian

Zaujimavy nazor. Dakujeme! Neviem, ako ostatni prispievatelia, ale ja osobne v ziadnej sekte niesom. Takze by som si na Tvojom mieste nebol tak velmi isty. Ak sa Tvoje ostatne nazory zakladaju na podobnej "istote", tak je to velmi smutne. Skor by som povedal, ze cely moderny medicinsky establisment sa zaklada na fundamentalizme. Ale ot tom radsej v tejto teme pomlcim.

ojka

Citam toto forum prvykrat a som troska zaskocena. Boze, ved to tu je naozaj sekta! na druhej strane kazdy ma pravo vyberu, ale: Ak sa nezaockujes, ani svoje deti, tak v poriadku, ked vsak pride zdravotny problem, ktoremu by bolo ockovanie zabranilo, mali by ste si jeho liecbu hradit z vlastneho vrecka. To sa uz potom inac premysla, pravda? pokojne nechajte dieta bez ockovania proti obrne, ale ked tu obrnu dostane, vsetky lieky a vysetrenia u neurologa si platte sami, podobne prispevok na opatrovanie by mal byt pre vas nedostupny. To sa tyka aj inych chorob-fajciari by si podla mna mali hradit liecbu rakoviny pluc. Obezni by si mali plne platit liecbu cukrovky 2. typu, ak neschudnu. Ak schudnu na normalnu vahu a cukrovka nadalej ostane, mali by jej liecbu mat hradenu poistovnou. Ockovanie tak isto-dostanes zaskrt? Tetanus? Cierny kasel? Rubeolu? Vsetko si plat sam, nielen lieky, ale aj pobyt v nemocnici a vsetky vysetrenia a vykony s tym spojene. Pretoze ked sa uz pre nieco rozhodnes, musis si za tym stat a niest plnu zodpovednost, vratane zodpovednosti financnej. A hned by bolo po problemoch.