Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

V juli tohoto roku britsky Telegraph priniseol spravu o kriminalnom vysetrovani lekarov a sestier v polskom meste kvoli ilegalnemu testovaniu vakciny s obsahom nebezpecneho virusu vtacej chripky. Testovanie podstupilo 350 bezdomovcov a chudobnych.

radana

Damian,to je dobre,ze len citite,ze ste podla vas blizsie k pravde.Lebo to naozaj len CITITE.Napisal si to naprosto spravne.

den

Je dobre sa nad tym pozastavit a zamysliet...pravda je niekde uprostred

Myslim, Damian chce ukazat aj tu druhu tvar mediciny a ludia zacnu nad tym uvazovat a nech si kazdy urobi v hlave usudok co je prenho najlepsie.
Nepoznam nikoho, kto by s takym dacim prisiel...takze fajn vediet.
Ked pojdem na prevenciu s detmi, urcite polozim otazku aj nasej pediatricke, velmi si s nou rozumiem, som zvedava na jej reakcie ohladom vakcin.....

barbinka

damian: lebo ty vieš, že to čo vravíš je určite pravda. ach jaj. ja si zasa myslím, že ty nechceš počuť pravdu.

damian

Ani RNG ani ja tu nie sme preto, aby sme mastili ludom med okolo ust (ako to casto robi medicina a pritom podvadza). Sme tu dobrovolne, kedze citime, ze sme blizsie k pravde a chceme ju prezentovat dalej. Samozrejme, sme si vedomi, ze nie kazdemu padne dobre, ak pocuje pravdu. To je normalne, ludske...

damian

Ako som uz pisal, je tu aj par provokaterov, ktori, tak ako vacsina ortodoxnej mediciny, sa pokusa zosmiesnit vsetku pravdu, ktora o ortodoxnej medicine vychadza najavo. Lenze, tomu sa vo svete informacii neda zabranit. To si provokateri a aj ortodoxia samotna asi stale neuvedomuje. Pocet ludi, ktori VIDIA, co sa deje, stale rastie.

gert

elvi fuj ty si aky prizemny/a. Ty taky chudak tu urazas vazeneho cloveka ktory tu pomaha ludom hadam uz od zaciatku existencie tohto fora. To o akej posadnutosti hovoris? Ta zloba a hlupost ti zatienuje mozog!!