NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

No mne osobne by nestacilo, nech by mi dali cokolvek. Asi by som prisiel o rozum (aj ked si niektori na fore myslia ze so uz on prisiel) pri vedomi, ze moje dieta bolo nadherne zdrave, cule, inteligentne a zrazu, po vakcine, o ktorej som vedel, ze je nebezpecna, sa dieta uplne zmeni, nerozrava, hladi do neznama, jednoducho, ze je dozivotne chore. Asi by ma moc nepotesilo, keby ma pan kochtor vypisali na nemocensku a preplacali dalsie chemicke lieky mojmu dozivotne poskodenemu dietatu. Ale, kazdy ma ine hodnoty, niekomu to mozno staci...

den

...je velmi pohodlne zobrat tabletku a vyhnut sa pocatiu a ak to zliha, tak tableta sposobi potrat..to si mnohe nechcu pripustit, nehovorim o komplikaciach s umelymi hormonmi.A o ucinkoch na plet a podobne smiesne vyjadrenia.....

A stalo by za uvazenie, ci tie vylucene hormony nahodou nesposobuju, zenam, kt. nebrali HA problemy s otehotnenim, nedonosenim dietatka a aj neplodnost u muzov...celu planetu si znecistujeme aj tymto!
Keby ludia zili cisto pred svadbou a zacali sex. zit az v manzelstve a/alebo pouzivali prirodzene metody, kt. funguju na 99%, tak ako aj pri HA sa udava toto percento, tak by tento obchod s HA tak slavne neprekvital.
Ale chce to trocha sebadiscipliny a ovladania sa a samozrejme nastudovat prirucky.

Pre niekoho veeeeelmi nepohodlne.

Skoda, ze som nevidela tu relaciu, poslala by som im mail, lebo lekari nepovedia o prirodzenej nic...akoby ani neexistovala.
Je mi luto dievcat, kt. zacinaju s HA v tak mladuckom veku, ako si nicia zdravie, ale je to ich rozhodnutie :(

Spoluziacka brala HA na pravidelnu menstr. a dopadla, tak ze 2x potratila a 2 deti bola na rizikovom :(

mirka 23

Ď farmaceutka. Na to že si farmaceutka (ak si), máš úžasné názory.
Ojka, nevyjadrujem sa. Takže keby tebe poškodili dieťa, tak by ti stačilo, keby ti preplatili liečbu, no zaujímavé, lebo mne by to teda nestačilo.

RNG

farmaceutka, ja mam strach s tych hormonov, co ostanu v tele a sposobuju skody.
Tie v pode nie su az tak skodlive pre nas, ved su biorozpadne a priroda sa postara o to, aby sa rozlozili.. Teda ked su biorozpadne.
Lebo ked nie su, tak by sa nemali uz vobec vyrabat a o to menej podavat ludom, lebo to by znamenalo permanentne zamorenie ludi a celeho sveta.

RNG

ojka, aku hodnotu davas na ludsky zivot a zdravie, ktore bocne nasledky medicin a vakcin znicia?
Predsa je znamy fakt, ze vsetky tieto podla lekarov uzitocne prostriedky maju casto hrozne nasledky. A kto ma platit a kolko tym poskodenym?
Lebo zatial sa tvaria ako " my nic, my muzikanti"
Kazdy iny, ked neumyselne niekoho zabije alebo porani je sudeny a podla moznosti musi nahradit skody, ktore sposobil svojou cinnostou.
Preco lekari a hlavne farmacia su z tohoto principu spravodlivosti vynati?

farmaceutka

Tak s tou antikoncepciou suhlasim s mirkou. Je to velmi skodliva vec a skutocne dosledky sa ukazu az na dnesnej mladej generacii v neskorsich rokoch. A uz vobec sa mi nepaci trend gynekologov riesit antikoncepciou prakticky vsetky problemy, s ktorymi zena pride do ambulancie. Hlavne poruchy menstruacneho cyklu-mas nepravidelny? prilis silny? prilis slaby? vynechava? a hned zene strcia do ruky recept na antikoncepciu, bez toho, aby sa vobec pokusili najst pricinu hormonalnej nerovnovahy. A mlade dievcata okolo 15-ky su uz tak "vymasirovane" touto reklamou, ze tak, ktora HAK neberie, je chudera. A skusil si niekto polozit otazku, kam sa dostavaju vsetky tie hormony, ktore taka zena vyluci mocom? Ved su vsade-v pode, vode...

ojka

mirka, ale oni tie komplikacie preplacaju. Ked niekto (cisto hypoteticky) ostane autistom po ockovani, tak mu platiia lieky aj navstevy lekara, alebo poznas niekoho, kto si to plati uplne sam z vlastneho vrecka? Ak niekto dostane celkovu reakciu na ockovanie, lekar ho vypise a dostane nemocensku. Este som sa nestretla s priapdom, ze by si to pacienti hradili, ked su zdravotne poisteni.

mirka 23

Odbočím trocha od témy. Včera išla v telke (STV2) relácia Medicína, témou bola antikoncepcia. Bola tam jedna moderátorka, ktorá mala veľmi slabé IQ a dvaja doktori, ktorí vyhlasovali, že HAK je neškodná, že je dobrá aj pre ženy ktoré chcú upraviť pleť, že dieťa môže žena splodiť už na nasledujúci mesiac po vysadení HAK, že nie sú tam žiadné nežiadúce účinky, lebo telo sa očistí od HAK za 48 hod. No samé perly, hovadiny, mňa až dvíhalo z gauča, len si naháňali pacientky, resp. klientky. A oháňali sa štatistikami, že na Slovensku je stále málo žien ktoré berú HAK a je veľa tých, ktoré sa vôbec nechránia a strašne sa nad tým pohoršovali, spravili z nich hlupane. A máme si brať príklad tuším že z Holandska alebo zo Škandinávie, už nepamätám, kde berie HAK 80% žien.

mirka 23

Ojka, no beriem tvoj názor, ale potom prečo výrobcovia vakcín nepreplatia komplikácie ktoré vznikli nežiadúcimi účinkami vakcín, a tých je podstatne viac prípadov, ako tých ktoré si písala ty.