NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Ockovanie, ockovanie proti obrne je jedno smutne ockovanie. Neviem, ci uz vstupila do platnosti nova vyhlaska o ockovani. Ak nie, nemusis dat dieta ockovat (myslim, ze ta vakcina je inac nutena). Doktorka samozrejme bude strasit a mozno sa aj vyhrazat. Ukaz jej rozhodnutie uradu zdravotnictva o tom, ze v sucasnosti nie je ziadne ockovanie povinne, opakujem, ak uz vyhlaska nevysla. Ak vyhlaska uz vysla, existuje ina cesta, ak mas nejakeho detskeho lekara, ktory by jednoducho vakcinu nepodal. Viem, ze takui lekari su, lebo sami vedia, co tie vakciny obsahuju.

oprava

pozri tu je forum,kde sa riesi zdravie,a ked niekto nema co robit,tak nech sa tu nevystatuje nad tym aky je premudr.lebo tak ludi odradza,a ked maju nejaky problem,tak ani nenapisu,lebo maju problem a este ich niekto napada./koli pravopisu/kazdy by sa mal zamysliet nad tym.Ked je clovek chory,ani nerozmysla ako pise,tak konecne pochop barbinka,ze tu sa nechodi,aby sa kritizovalo,ale pomahalo.

oprava

len tomu bije do oci komu,chce bit.Kazdy mame schopnost na nieco ine.Mozno niekto narobi dost chyb,ale ma lepsiu radu,ako ten,co ma pravopis na jednotku a radu ma na ........domysli si.

kosa

barbinka,
som slovak.

v kazdom pripade respektujme nazory aj nasich oponentov.

SLOBODA PREJAVU je zakladom DEMOKRACIE.
a bez SLOBODY PREJAVU nie je DEMOKRACIA.

barbinka

kosa na to, že nie je slovák, píše veľmi dobre po slovensky, ale ty oprava to je niečo hrozné. však to bije do očí.

oprava

ked tomu nechapes,tak jasen,ze to nema ani hlavy ani paty.Ale nevadi,aspon vydno aka si ty mudra.Hlavne,ze opravujes KOSU.

jar11

oprava prečítaj si čo si napísala,však to nemá ani hlavy ani päty......a mám pocit,že ty si zakomplexovanáááááááá