NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Ach, niektori si stale nevedia uvedomit, ze to nie ja potrebujem rady ani pomoc. Ja nechapem, ako niekrtori ludia zmyslaju. Ved sa snazim piisat dost jednoduchu, naproti tomu, ako zvyknem komunikovat v robote. Tak neviem, kde je problem. Asi v pochopeni...

damian

Ako som spominal, dietatu mojho kolegu po narodeni nenasli ziadne vady na organizme. Vsetko klapalo, ako ma. Dieta bolo stastne. Par dni po MMR ockovani dietatu zaavala zlyhat jedna oblicka a museli ju davat doporiadku v Great Ormond Street Hospital for Children. Tam umelci povedali, ze "nevieme", preco ta oblicka zrazu zacala strajkovat. Avsak, u Dr Juliana Kenyona, prezidenta komplementarnej mediciny v UK, dietatu zistili nadmerne daavky ortute v krvi. A to su FAKTY, nie rozpravky starej matere.

damian

Mozno nie vsetci vedia, ze mozog sa este niekolko mesiacov vyvija aj po narodeni. Mozno nie vsetci vedia, ze okrem inych vplyvov, aj tazke kovoy (aj z vakcin a hlavne z vakcin a aj z matky) vplyvaju na vyvoj mozgu, ci uz prenatalny, alebo postnatalny. Mozno nie kazdy vie, ze zalezi aj na imunite a na genetike, ako si poradi z nadmernym prilivom tazkych kovov do organizmu. A tak ano, v tejto suvislosti genetika zohrava vyznamnu ulohu. To vsak nic nemeni na fakte, ze tazke kovy sposobuju poruchy vyvinu organizmu.

damian

Pre tych, co stale hovoria o "dokazoch" konvencnej mediciny o bezpecnosti liekov a ich ucinku, mam toto: Profesor David Spiegel v praci Placebo in Practice, British Medical Journal, 2004, vol. 329; 927-8, pise, ze len 50% praktik konvencnej mediciny je zalozena na kontrolnych studiach (typ A – Evidence Based Medicine).

radana

Pri vyšetrení autistických detí boli v niektorých prípadoch zistené narušené vzory vĺn mozgovej činnosti a znížené prekrvenie mozgu. Metódami, ktoré umožňujú zobrazenie mozgu, bolo dokázané, že u časti autistov sú nedostatočne vyvinuté určité oblasti mozgu. Oblasti a funkcie mozgu, u ktorých bolo zistené isté narušenie, súvisia s vývinom sociálneho správania a reči. Rozsah mozgových zmien, zdá sa, súvisí so závažnosťou symptomatiky. U asi 30 % dospelých, ktorí v detstve vykazovali ťažké autistické symptómy, sa okrem toho vyskytujú epileptické záchvaty. Ak matka počas tehotenstva ochorie na rubeolu, je riziko, že sa u dieťaťa vyvinú autistické symptómy, oproti normálnemu priebehu tehotenstva zvýšené asi o desať násobok. Pri ochoreniach ako sú zápaly mozgu a mozgových blán, ktoré vedú k poškodeniu centrálneho nervového systému, sa môžu následne objaviť poruchy, ktoré sú podobné autizmu.Pri vzniku autizmu zohráva dôležitú úlohu dedičnosť. Štúdie tak ukázali, že pravdepodobnosť, že pri jednom autistickom dvojčati bude postihnuté aj druhé dvojča, je veľmi vysoká. U jednovaječných dvojčiat je táto pravdepodobnosť cca. 95,7 % u dvojvaječných dvojčiat 23,5 %. Aj u súrodencov autistických detí, ktoré netrpia autizmom, boli zistené častejšie nápadnosti ako sú poruchy vývinu reči a duševné deficity.

radana

Damian,pises nezmysly..Vakciny su preverene a su bezpecne.Prevencia je velmi dolezita.Bola by som zvedava,ako by si sa asi tvaril,keby vdaka tvojmu nespravnemu postoju by si si nedal zaockovat svoje dieta napr.proti obrne a tvoje dieta by ju dostalo.A tvoje dieta dovtedy zdrave,krasne,inteligentne a neviem este ake si tam pisal,by zrazu zostalo postihnute na cely zivot..