Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

imesikova

Babenky, chcem sa vas opytat, kde si objednavate hennu? ako casto si mam zo zaciatku farbit vlasy? raz do tyzdna? potom sa ta intenzita predlzuje? mam vlasy po skoro po pas, ake balenie ml si mam kupit? a ked ju namiesavam tak co vsetko do toho namiesania ide? ja viem ze je tych otazok vela, ale skusi mi na ne niekto fundovane odpovedat. Dakujem. Ivona

mirka 23

kikku, ta mahagonova sa ti za ten mesiac už aj zmyla, nie? Davaj ohnivo červenu... malo by to byť OK. A aku značku si si to kupila?

kikiku

zdravim baby, dnes som si kupila ohnivo cervenu hennu tej istej znacky ako predtym, naposledy som sa farbila cca pred mesiacom (mozno aj menej) a strasne ma ta henna laka, chcem si ju hned nacapat na hlavu :)lenze predtym som mala mahagon, myslite ze mi ta cervena chyti nejak zle? dakujem:)

yvette14

Ako Novinky v nasom e-shope ponukame Urtekram BIO hennu a postupne aj dalsie vlasove vyrobky zn. Urtekram na:
hennayvette.sk

yvette14

rew
A ktoru hennu si mala?
Mierne vysusenie vlasov z henny nevadi, hlavne pri normalnom az mastnom type vlasov. Tiez na jemnejsie vlasy je to velmi dobra prirodna alternativa ako ich mat objemnejsie a pevnejsie:)

rew

purblanka> mne tiez uplne stacilo jedno umytie. Ale poriadne silnym prudom vody :) Ale zas ja mam pomerne kratke vlasy.
yvette> vdaka za radu, namiesala som si do tej heny vsetko mozne, aj tak mi to trosku vysuslo vlasy, ale mne to celkom vyhovuje, aspon nabrali na objeme :) a potom som si na ne dala cez den este masku, takze teraz je to super :) mala som to na hlave celu noc a krasne mi to chytilo a zjednotilo farbu :) a dalsie pozitivum je, co ma prekvapilo, ze pri oplachovani vlasov pri dalsom umyvani voda nebola farebna takze asi sa mi to tak rychlo nevymyje ako ta hena z DM :)

katushkaa

baby co hovorite na toto ?? www.bio-obchod.sk
myslite ze je to prirodna henna ?? mate s nou niekto skusenosti ?? alebo nejake farby na vlasy z tej stranky ?? dakujem

yvette14

purblanka
Tak niekde sa dokonca odporucaju rastlinne farby aj zabaly oplachnut len cistou vodou, skusala som to a da sa to velmi dobre:) Zalezi hlavne na tom ako bola a s cim bola zmes vymiesana. Ja si hennu i zabaly ale radsej davam na vlhke neumyte vlasy a potom si vlasy po henne ci zabale dokladne oplachnem cistou vodou a samponujem len 1x. Uplne to staci..rastlinky trochu vysusuju, a preto zbytocne vela samponovania vlasy este viac vysusi.
Urcite to takto vyskusajte, vlasky nebudu presusene a budu zdravsie:)

purblanka

yvette-takže ked si chcem zmyť hennu,tak si mám len raz šamponovať vlasy,??Ved tolko piesku treba aspon 3x zmyť šamponom.Ved poraď.Ďakujem.