Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

mirka 23

Gabča, ak si nemala farbene vlasy, tak henna je na to super a vlasy su fakt potom užasne leskle hlavne na slnku a po viacerých hennovaniach.
Hennu si kupujeme od Yvette hennecolor alebo aj inu.. podla toho na aku farbu vlasov. Ale čierna henna velmi nechyta..

marikaMA

pomaha henna aj na matne dehydrovane vlasy? uplne ich mam suche a bez lesku. uz neviem co s nimi. aj na dotyk su take o nicom. chcem im dodat pruznost.
aka henna je najlepsia a kde ju kupujete?

Gabča

ahojte, mna by zaujímalo či sa vám zdali vaše vlasy po použití henny lesklejšie? (lebo vraj aj na to je henna dobra)pretoze som si este nefarbila vlasy a nechcem ich mat znicene ... ale radsej si necham od skusenych poradit:) vdaka

Lucinka33

Luciaaaaa, malo by to byt v poriadku. Ja masku kupujem v klasickom obchode a tiez nema viecko,je roztecena aj po okrajoch a smrdi :) Je to take slabsie balenie, ale maska je super :)

mirka 23

Lucia, je to OK :) neboj... všetko je tak ako ma byť. Ja to kupujem v obchode a tiež je to po okrajoch. A ano, smrdi troška, ale ten učinok stoji za to.

luciaaaaaaa

objednala som si masku gestil wonder z mimibazaru. masku som otvorila a nebolo na nej ziadne viecko. len som odkrutila vrchnak a bola hned otvorena. ta maska je aj aj po okrajoch toho teglika kde sa srubuje vrchank. pripada mi ako keby z tej masky bolo odobrate a navyse smrdi to ako pena na holenie :D myslite ze je to v poriadku alebo by som mala napisat tej pani ci je ta maska original?