Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

mirka 23

No samozrejme že je lepšie ked maš šampon bez silikonov.
Z kadernictva su večšinou šampony chemicke, čiže tiež so silikonmi. Lavera su lacne, stoja do 2 eur.

anna555

Ano sedí,ja si umývam každý druhý deň tak mi je jedno aký mám,mám rada aj dixi,aj baleu,z kaderníctva už kupovať šampóny nemienim,ide to do peňazí a výsledok nič extra,len ma zaujímalo či tá henna bude vyživovať lebo toľko sa o tých silikonoch diskutuje!

mirka 23

Anna, a sedi ti ten šampon? Lebo ja som horši šampon ako elseve už nemala... Celkom dobrý je šampon od henny z DM alebo Lavera z Teta drogerie.

anna555

Baby vy čo používate hennu,používate aj šampóny s obsahom silikónov alebo nie? Lebo ja henujem a teraz som si kúpila elseve tak neviem či to má zmysel

mirka 23

kikiku, daj redšiu.. henna sa ti musi rozliať všade.
Tu 250g som mala asi na trikrat na dlhe vlasy. MNe 100g uplne na raz stači.

kikiku

baby inak aku vy mavate hennu po vymiesani? taku kasu co vsade pada alebo ju robite redsiu pre lepsie nanasanie? lebo mama aj ja mame z toho nervy ked sa pokusane mi to dat na hlavu a nikdy sa nam to ani nepodari dat na vsetky vlasy poriadne, mavam to dost premelirovane

fia

Mirka tych 250g si mala na jedno pouzitie?mas dlhe vlasy?ja miesam 100g,a zrejme mi to nestaci,aj ked konecna masa vymiesana s maskou,olejom je hojna,ale ucinok slabsi.
asi pridam henny a obmedzim ostatne prisady.

fia

Mirka,mozno preto,ze ja hennujem 2x do mesiaca, citim ju vzdy.Dost mi ta vona vadi.
Napadlo ma,ze avon mal asi pred rokom telovy aj vlasovy sprej hawaian,alebo tak nejako.bola to fajn kokosova vona,tak skusim.

mirka 23

fia, ale po dalšom umyti vlasov mi to zmizne. Naposledy čo som mala tu 250g blond, tak manžel povedal, že mi vlasy pekne voňaju .. ako čaj :D