Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

mirka 23

Asad ale ty si spokojna s Elseve? Nemaš lupiny alebo chrastičky?
Ja použivam Joannu a som tiež spokojna.
A kde kupuješ hennu?

Lucinka33

Joanna sampon je podla mna dobry a lacny. Mam ten proti lupinam, nemam sa na co stazovat :)
Fotky before and after najdes napr. na stranke www.hennaforhair.com Su tam aj popisy, ze ako dosiahli tu farbu. Potom super je stranka dlouhevlasy.cz. Tam najdes aj nejake fotky clenov, ale nie su tam zoradene tak, ze predtym a potom :)
Henna chyta aj oranzovo, ale to by si musela mat dost svetle vlasy. Tazko povedat, kazdemu to inak chyta. Ale ja som si kupila vo Svajciarsku jednu cistu bio hennu (teda rysavo-cervenu), znacka Kart a ta chyta brutalne rysavo. Dala som len jednu lyzicu do hnedej henny, no dost rysavy nadych to nabralo, hlavne korienky. Svoje vlasy mam tmavohnede, tak nechapem, ze mi to tak silno chytilo. Ale som rada, ze sa to vymylo :) Nestojim velmi o rysavu ani cervenu farbu :))

Asad

Lucinka33

Ahoj :)

Díky za odpoved, asi teda skusim tu hnedu pre zaciatok. :) Uz rozmyslam aj o rysavej farbe. :)

A citala som tu nieco o lacnom sampone Joanna. Naozaj je tak dobry? Ja prave teraz pouzivam Elseve a videla som tu kritiku nan! Tak to by bolo dobre keby som zacala kupovat tak lacny sampon a farbu tak sa ani nezmenia vydavky.

No a este mam taku otazku, ze ci existuje stranka kde su fotky "before, after". Rada by som tak nasla nejaku babu s mojou farbou a ze ako vypada ta rysava na nej alebo hneda. Ta rysava je az taka oranzova co je teraz v mode alebo jak?

Lucinka33

Ahoj Asad, kde si kupila tu hennu Lennu? Este som o takej nepocula.
Ked chces hnede s leskom do rysava, tak podla mna ti staci aj obycajna hneda henna. lebo vsetky henny sa lesknu do rysava :) Ale pokial chces viac rysavu, tak tam primiesaj aj nejaku original cistu lawsoniu bez indiga, teda v odtieni cervenej, medenej alebo nieco podobne. Ale neviem v akom pomere. 1:1 bude asi prilis rysave, aspon myslim. Zalezi to od kvality danej henny, ze ako silno chyta.

Asad

Caute hennacky :)

chcela by som sa opytat ci mate skusenosti s hennou Lennou?

Prave mam na hlave bezfarebnu hennu Lennu, tak som zvedavá na výsledok. :)

Taktiez rozmyslam nad farebnou hennou. Vlasy som si nikdy nefarbila, no ta henna ma velmi laka. Mam svetlohnede vlasy, neskor sem hodim aj fotku. Chcela by som taku hnedorysavu farbu. Hneda a leskne sa do rysava. Tiez skusim najst nejaku fotku. Tak si mam zmiesat hnedu a medenu 1:1? Alebo ako?

A citala som tu o tej chorobe Aureus ci jak. Tak to ma dost vylakalo! Stalo sa to este niekomu? Alebo co o tom pisu?

wawawa

čítala som že po čiernej hennecolor tu mal niekto až modročierne vlasy. a vymyje sa to normálne? na hnedé to chytí tiež tmavo? DAKUJEM