Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Lucinka33

Ahoj Veronika, odporuca sa pockat tak 4-6 tyzdnov, ak chces prejst opat na chemicku farbu. Ale myslim, ze uz mozes dat, nemalo by sa nic stat.
A este sa ta chcem opytat, ze ked si si davala blond hennu na tmave vlasy ci nieco bolo na vlasoch vidiet? Myslim nejake farebne odlesky.

veronika996

minuly rok som zacala s blond hennou ale kedze svoje vlasy od prirody mam tmave tak prechadzam na chemicku hnedu farbu lebo to mam uz nepekne vyrastene. hennu som mala naposledy pred 3-4 tyzdnami. myslite ze by som mala este pockat?

rew

Matuliq> aj ja odporucam od yvette. Urcite sa to aj s postovnym oplati viac ako ta z DM. A pridavam dalsie mesto bez postovneho :) ak si z KE, mozem ti doniest z MI, obcas tam chodim a najblizsie by som si tiez chcela skocit po henu :)

mirka 23

Matulik skus, oplati sa :-) Teraz v lete sa ti budu lesknuť vlasy jak šalene po henne. A navyše maš to pohodlne, pride ti to až domov na doberku a Yvette ma malinke poštovne oproti iným netovým obchodom. Učtuje len tolko kolko zaplati na pošte.
Keby si bola z Michaloviec, tak vieš si to kupiť realne od nej..

Lucinka33

Matuliq, hennu od yvette kupis len na hennayvette.sk. V obchode dostat kupit len DM hennu, ale tu ti neodporucam, lebo je nekvalitna a navyse draha, vzhladom na hmotnost balenia.

Matuliq

asi tu už také otázky boli ale predsa skúsim...kde by som kúpila bezfarebnú hennu?napr. tu yvette?dá sa to nájsť v nejakom obchode?