Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Mirka23

Určite chceš uplne čierne vlasy? Lebo shennou to bude asi ťažké, prave čierna pravdepodobne nechytá dobre. Skôr čokoladova hneda je pekna.. pripadne keby si si pridala trocha čiernej..
-odkaz odstránený- tu je forum o henne, skus poyrieť, je to tam prehladnejšie. Najdi si referencie na čiernu hennu

cameronca

ahojte baby, dlhsie uz uvazujem o henne a konecne som sa odhodlala...chcela by som prejst z tmavohnedej na ciernu...prosim vas nasla by sa jedna ktora ma s hennovanim skusenosti a mohla by mi dat par rad cez mail?? dakujem velmi pekne ! :)

shima2

ffzhzh: Vojdeš hlavným vchodom z Trojičného námestia a pri tých dvoch stánkoch zabočíš doprava. Je tam taký malý obchodík s keramikou,hennou a nejakou prírodnou kozmetikou. Nepamätám si presne koľko stojí,niečo medzi 4-5€,ale malo by byť väčšie balenie

shima2

Ahojte. Pozná niekto z vás hennu s názvom Hennaperfect? Je to jediná henna, ku ktorej sa môžem dostať,okrem tej z DM,tak by ma zaujímalo, či ju niekto už mal a aké má s ňou skúsenosti.dakujem:) ináč dostať ju v TT v tom komplexe, kde je aj Jednota, keby bol náhodou niekto odtiaľ a vedel by poradiť

gloss

mirka - jasne dam vedieť ale bude to trvat trochu dlhšie nakoľko si najprv bude musiet mama nechat vyrásť HC-bordo :) ale ona má kratučky učes takže to ide relatívne rýchlo...a nakoniec som predsa objednala tu egyptsku blond zlatu :)

mirka 23

Ano mala som aj HC bolnd a ta chytala viac do hrdzava. Daj vedieť ako chytila lawsonia, resp. čo to spraví s vlasmi. Ja teraz v lete nedavam nič, lebo slnko mi pekne zosvetlilo vlasy, tak mam platinove, len ta kvalita je bez henny horšia :-/

gloss

mirka ty si si dávala aj HC-blond? takže to vieš osobne porovnať super, takže určite tá egyptská alebo ako som písala nižšie čistá lawsonia ešte uvidím a nechcem to pre seba ale pre maminu ja s nou takto sem tam experimentujem :D

mirka 23

Takže ta 250g je egyptska... Mne chytila menej hrdzavo ako hennecolor, ale platinový odtieň čakať nemôžeš. Ja som bola spokojna.

gloss

Mirka ja som ju este nemala len sa tu informujem :) a myslím tu 250g egyptsku neobsahuje lawsoniu takže by nemala ist dohrdzava su v nej len samé zlte "igrediencie" a este zvazujem aj cistu cassiu je tiež odporučana pre blond a sedive vlasy ale asi skusim tu egyptsku. Pisala som si aj s Ivett ale nema s blond odtienmi skusenosti takze mi ostáva to len vyskusať :)
Tu predavaju cistu cassiu abovata: -odkaz odstránený-

a takto cassia chyta na sedive vlasy-naozaj pekne:
translate.googleusercontent.com