Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

malickaaaaa

skusim takto...

cgi.ebay.co.uk

Inktognito, no tak na tie svetlejsie predtym farbene peroxidom velmi nechyta, su svetlejsie stale, nechcu stmavnut...ale odrasty su tmavsie, len nie sedinky moje :-)
aku pouzivas ty??

malickaaaaa

Mik11 - vdaka za radu, nevzdavam sa urcite hennu nechcem vyradit z pouzivania, ale ako hovoris moze to byt s tej kavy, tak nabuduce to vyskusam len horucou vodou...
dikes

[zruseny1]

malicka ak chces hodit obrazok, ktory mas ulozeny vo svojom PC, tak si daj napr. stranku tinypic.com, uploadni ho, opis symbol ktory bude v ramceku a nasledne ti system hodi link, (ten naspodu) ktory skopirujes a mozes sem dat :)

[zruseny1]

nie nie, nic zle si neurobila, pytala som sa preto, ze ked ja som chcela cierne vlasy, pridavala som do henny indigo- to je tiez podobna "zmes" ako henna, haro je z neho cierne, ale kedze mi to naposledy s indigom nevyslo celkom podla predstav, tak som bola zvedava na tu ciernu hennu co si ty spominala, cize to bola klasicka henna tmavy odtien? a mas tmave vlasy po nej?

caterpillar.

Myslím, že to môže byť z indiga. Mne kamoška tiež hovorila, že z indiga má migrény, tak ho nepoužíva.

mik11

Tá hlava Ťa mohla bolieť z tej kávy, veľa žien máva silné bolesti hlavy po tom, čo si aplikujú kávovú masku na vlasy..

malickaaaaa

Annika1987 no mne sa samej nechcelo verit kym som sa nad tym poriadne nezamyslala...
a taku bolest hlavy som nezazila este :( celu noc som nespala...
Praveze ja som mala predtym 3x hnedu (som iba zaciatocnik) a nic mi nebolo a teraz posledne 2 razy s tou ciernou sa mi prihodilo tak neviem asi zasa prejdem na tu hnedu...

Inkognito objednala som ju z netu aj by som tu dala foto len neviem ako sa to robi :) hmm a co je to indigo??
Robila som to podla toho co som sa tu docitala - zaliala horucou kavou, kus olivoveho oleja a tej guarovej gumy aby mi to nestekalo tot vsio :-)
urobila som nieco zle?

[zruseny1]

malicka to s bolestou neviem posudit, aleeeeee mam na teba otazku :))
aku ciernu hennu spominas? iba si pridavas indigo alebo co si davas?