Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

mirka 23

Môžeš zmiešať dva odtiene, vznikne ti tmavohneda. Ale z DM je veľmi šitna henna a draha. Oplati sa objednať Hennecolor. By si mala tak leskle a zdrave vlasy...

irma1

Mozem zmiesat dva odtiene henny? konkretne gastan a ciernu. Aka farba z toho vznikne? mam tmavohnede vlasy (cca take ako je hneda henna z dm)

Mirka23

Nevidno to, ked henna odrasta, lebo kým odrastie, tak sa vymyje. Ja som si to davala kvôli kvalite vlasov, velmi to vyživilo, vlasy mi nevypadavali a neštiepili sa a velmi sa leskli.

cameronca

nie tak som myslela...lebo neplanujem si stale teraz farbit hennou, pokial to fakt nepotrebujem kvoli sedinam :-) ...to je len moj experiment...ale nerada by som bola kebyze mi henna ptm skaredo vyrasta ako normalna chemicka farba ....

Mirka23

No tak to si si vybrala super.
Je dobre, ak si davaš Hennu približne každý mesiac, vtedy maš tu farbu v pohode. Henna sa vymýva, ale čim viackrat maš už hennovane vlasy, tym ťažšie sa vymýva. Takže farbu maš v podstrate stálu. Ale najkrajšie, najlesklejšie vlasy sú 2 týždne po hennovani.
A hennu si nechaj pôsobiť na vlasoch čo najdlhšie. Na prvykrat najlepšie na celu noc a je dobre druhykrat hennovať o dva týždne na to.

cameronca

nie uz som si vybrala henna color...chcela by som jednu hnedu a jednu ciernu...a este asi indigo lebo vraj bez neho sa dobre nezafarbia... henna sa vymyje cela alebo vyrasta?

mirka 23

A ktoru hennu si budeš kupovať? Ale nech ťa nenapadne kupiť tu z DM, lebo vyhodiš peniaze. Ja ti možem len poradiť, čo sa týka aplikacie henny. Ja použivam blond. Ale akukolvek hennu si daš, a aj ked ti nechyti farba tak intenzivne na prvykrat, tak aspoň budeš mať super lesklé vlasy a velmi zdrave.

cameronca

Mirka tie fora som si uz pozerala....mam taku tmavohnedu tak by mi to aj mohlo chytit...dost som uz o tom citala no aj tak by som potebovala radu od niekoho kto v tom ma prax....

cameronca

Mirka tie fora som si uz pozerala....mam taku tmavohnedu tak by mi to aj mohlo chytit...dost som uz o tom citala no aj tak by som potebovala radu od niekoho kto v tom ma prax....