Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

xaraa

Ahoj, môžem si po hennovaní zafarbiť vlasy klasickou farbou alebo šampónom? Čo to urobí? Ďakujem za odpoveď.

radsejanonym

ja si ju nechávam celú noc a niekedy aj cez deň a kráásne mi chytí :) a hennu si druhú daj až po mesiaci

Lucinka33

Baby, ak máte niektorá záujem o hnedú hennu Muller z Rakúska, tak predávam nejaké kusy :) 3,90 EUR + pošta. Mne chytá už príliš tmavo, mám skoro čierne vlasy. Rozhodla som sa, že budem používať bezfarebnú a blond hennu, aby mi nestmavovala už viac vlasy. Hnedú len občas na oživenie. Predávam cez mimibazár. Dajte pred to w w w. :) -odkaz odstránený-

mirka 23

Irma, nie je to neobvykle, že ti nechytila, hlavne ked je to z DM, len to nevzdavaj :-) Ale predpokladam, že aspoň vlasy si mala leskle...

mirka 23

nnn, Yvett si neučtuje vela za poštovne. Je to jedina stranka, kde zaplatiš za poštovne tolko, kolko da ona za znamku na obalku.

mirka 23

No ved yvette ma tu hennecolor, alebo aj ine. Určite vyskušaj, budeš len milo prekvapena. Použi ešte tu z DM. A nechavaš si ju na hlave ako dlho? Nechaj si ju čo najdlhšie.. minimalne 4 hodiny. A čim viac bdeš hennovať tak postupne budeš dosahovať intenzivnejšiu farbu.

irma1

super, akurat tmavohnedu som chcela. a planujem potom inu hennu ako z DM, ale teraz to este len druhykrat idem pouzit, tak zo zaciatku som chcela len taku slabsiu pouzivat, kym sa naucim dobre ju nanasat. a hennayvette.sk si neskusala?