Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

mirka 23

S1M no každy mesiac musiš farbiť tak či tak, ale tu farbu by si už mala mať sýtu, ale ked davaš hennu z DM, tak nič nove, lebo ta je nekvalitna.

xyzz

jojka samozrejme že môžeš, veď to neobsahuje nič také, čo ti vlas nejak "obalí" a potom sa tá henna nezachytí na tie vlasy... olej+vajce ti vlasy len hydratuje

jojkaaaa

chcela by som sa opytat,ze ked si urobim masku na vlasy (zltko+olivovy olej /mam to overene/) ,tak ci hned na druhy den mozem farbit hennou...proste ci nebude vysledok slabsi....dakujem

Lucinka33

S1M a aku hennu pouzivas? Akej farby mas povodnu farbu vlasov a na aku farbis? Nepouzivas nahodou silikonove sampony?

S1M

Ahojte, existuje nejaka Henna, co vydrzi dlhsie? Mne zatial vydrzi tak, ze po mesiaci farbim lebo sa vyzmyva. Je nieco trvacejsie?

janushik

Tak ja ten Gestil vyskúšam, lebo som čítala na viacerých fórach, že s ním majú ľudia dobré skúsenosti.

Teda teraz som už vážne vyčerpala všetky otázky. Mnohokrát vďaka! :)

Lucinka33

Dufam, ze ti tie veci pomozu a nebudes mat teda plnu kupelnu, tak ako som mala niekedy ja :D Ten Gestil Wonder urcite vyskusaj, je to super vecicka :)
Henna sa vymyva len na zaciatku, ked este nemas vela vrstiev na vlasoch. Ale postupne, ked casto hennujes sa stava trvalou a uz normalne odrasta. Ale nie je to az taky ostry prechod ako pri chemickych farbach, je to take plynulejsie. A ked si budes davat na hnede vlasy hnedu, tak to podla mna ani nebude vidiet.

janushik

Čiže už viem asi všetko, čo som chcela vedieť. Vážne vrelá vďaka :) Lebo inak by som musela kupovať a míňať peniaze a potom by mi to len stálo ako veľa vecí v kúpeľni.
Ešte predsa ma len niečo napadlo. Ak chce niekto prestať s henovanním úplne, henna sa mu vymyje ako normálna farba? Mám na mysli, či to bude také viditeľné.