Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Lucinka33

mery 66, tak lush sa da objednat len na ich oficialnych strankach. Napriklad na lush.co.uk (ale pozeram, ze momentalne ich stranku napadol hacker ci co, tak sa to neda :)) Ale tam zas dost zaplatis za postovne z Anglicka, aj ked ceny maju nizsie ako boli u nas. Potom sa da objednat z ceskej stranky lush.cz. Postovne je 270 KC, ale musis zaplatit vopred na ucet a neviem, ake poplatky si bude uctovat tvoja banka za prevod, kedze Cesi nemaju euro a musis im zaplatit v ceskych korunach. Asi by ta lacnejsie vyslo z toho Anglicka, tam sa tusim da platit v eurach :)

NicoleUK

Ahojte,chcela by som sa spýtať,že čo s hennou v lete?..ako viete,tak hennu citiť,aj keď si vlasy umyjete šamponom..teda,aspoň keď su vlasy mokre..tak cez leto,keď pôjdem na kupalisko,nebudu to ostatní citit? alebo ako to riešite cez leto??ďakujem za odpoveď ;)

NicoleUK

Nováčik henna..keď si chceš farbu nechať,kľudne si bezfarebnú môžeš dať..tá ti nespraví s vlasmi naozaj nič...dlho som používala len tu..a nič sa nezmenilo,len som mala lesklejšie vlasy a krajšie ;) .. ppotom ma to prestalo baviť a dala som si farebnu..a som spokojná..takže bezfarebnej sa neboj .. nič nehrozí..bezfarebná je preto bezfarebná,že ti nezafarbi

novacik hena

mirka23, pisala si, ze na prve 2-3 hennovania nebudu vlasy blond, len jemny odlesk. a ked chcem dlhodobo hennovat? totiz, mam spinavo-blond a tuto farbu chcem aj nadalej. hennu chcem pouzivat kvoli regeneracii, ale pisala si, ze ta bezfarebna od yvette ti ich stmavila. to nechcem, preto si dam tu zlatu. ale tiez nechcem aby mi nejake blond vlasy spravila, len nech ich vyzivi. a chcem ju pouzivat aj rok aj dlhsie, nebudu blond, dufam, co myslis? dakujem

Lucinka33

mery 66, Lush uz zial nikde na Slovensku nie je, ten v Auparku zrusili tusim predminule leto. Ale Lush Caca Brun chyta pekne, odporucam.

NicoleUK

henna lush,je najlepšia inak..som si všimla nejaké prispevky..a hnedá lush henna nemá červené odlesky..len v tom pripade bude mať,ak mአty..tak ti jemne zostane ten odlesk..ale čím viac si budeš hennovať,tym budeš mať hnedšiu farbu a postupne odide ten červený odlesk

NicoleUK

ahoj,ja si myslím,že sa nič nestane..keďže henna je čisto prirodná,nie je tam žiadna chémia..kľudne si môžeš hennovať aj častejšie..to je len pre vlasy lepšie..lebo čím viacej je ten vlas obalený hennou,tým maá väčšie účinky..ale zas to neznamená,že si máš hennovaŤ každý týždeň..len v nutnych pripadoch