Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

mia20

Ahojte kocky. Potrebujem poradit ake mate skusenosti s hennou. Farbim sa chemicky na tmavo hnedo ale svoje vlasy mam taky spinavy blond. Zaujimalo by ma keby som si kupila zlatohnedu hennu tak ci by mi po viacerych pouzitiach ta henna dokazala zosvetlit tu tmavu farbu. Dakujem

Patinka

Ahojte baby..

Mám 14 rokov a chcem si dať na vlasy hennu, nechcem meniť odtien vlasov, takže si chcem objednať hennu bezfarebnu

Chcem sa opýtať či si to môžem dat na vlasy či ich to neničí, že keď to už budem mať na vlasoch či ich môžem žehli, či henna odrasta a treba to farbiť zas..

Čitala som že to na vlasy robí dobre a rastu, myslela som žeby to pomohlo aj mne..

Môj problém s vlasmi je ten že neskutočne rýchlo sa mi ničia končeky vlasov su nezdravé,aj ked si ich nežehlim, nefenujem a ani nekulmujem..

eskimacka

kocky bratislavcanky, predam tri balenia Henne Color Paris hneda farba, kus za 5 euro, piste na 72dada@gmail.com, objednala som si zle balenia, chcela som medenu farbu. jedno balenie ma 100g, nechcem posielat postou, iba osobne

tekvicka

ahojte, obnovujem temu. Nasiel by sa niekto ochotný, kto by daroval alebo predal trosku medenej, medenocervenej praskovej henny? Na jednu davku, tak 4 lyzice. Doteraz som mala od hennayvette zlatu blond, alebo tak nejak, chcem skusit do medena, ale nechcem objednavat cely pakel, az po odkusani. Najde sa dobra dusa? Piste xmartinax@centrum.sk
Dakujem

lekno09

tak henna nezafarbí odrasty:(
ale urobí z vlasov krásne zdravé vlásky,pekné lesklé,a určite si to všimne aj okolie.
ja si objednávam iba z netu,lebo z DM je dosť slabá,aj ked lepšia z DM,ako chemická farba.
ak používate bezfarebnú,tiež je dobré ju mať vo vlasoch asi 4 hodiny.

iskierka

brazilcanka, s tymto som mala problem aj ja...nuz, casom to bolo len a len viditelnejsie, nic mi na to nezabralo, zafarbila som všetko tmavou hennou :(
baby objednavate si stale z netu? nie je niekde v BA dobry obchod, kam by sa dalo zbehnut a nakupit, ked budem potrebovat? nechcem stale objednavat

brazilcanka

baby prosim vas poradte mi ako si mam zafarbit odrasty. zacala som si farbit hennou asi pred 3 mesiacmi, som spokojna, ale na odrasty mi to nechytilo ani opakovane. mam vlasy odfarbene na rysavo a odrasty hnede.

Zarran

Mám bezfarebnú Hennu.Už je rozrobená a momentálne je prykrytá sáčkom.Ako dlho má stáť aby som ju mohla naniesť na vlasy.Mám ju naniesť na mokré alebo suché vlasy?

Lejla23

Môžem sa opýtať, keď mám čierne vlasy (farbené, prirodzená je hnedá) a chcela by som si prefarbiť na červenú bez poškodenia vlasov, lebo veľa dievčat čo vidím má peknú červenú farbu, ale tie vlasy sú hrozne zničené. Aká farba by bola najvhodnejšia a môžem použiť peroxid? Ďakujem za rady =)