Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Heatherka

drziiim :)no ja si myslim, ze je to len z henny. pretoze ja som predtym malamastiace sa vlasy s mastnymi lupinami. nebolo ich vela ale mala som ich. potom asi po druhom hennovani sa mi zacali robit suche a zacala ma neskutocne svrbiet pokozka na hlave. a celkovo vlasy som mala ako seno. ale tie vlasy pripisujem celemu citronu v henne a tomu, ze som ju mala na hlave asi 13 hodin:D

no a od vtedy mam neskutocne lupiny. take loziska, ktora normalne vidno na pohlad. no ja som skor na alternativu ale vyskasala somuz olivovy olej, biely jogur,zltkovo medove zabaly a nic. horsie, tak verim, ze kozna mi pomoze. len to odkladam a odkladam, mam skuskove tak som zvedava, kedy sa tam dostanem :D

a ja hennujem tak vecer o 18 a spim s tym:) rychlejsie ti to zbehne :D

Zulah

no okej, dakujem :) dam aspon dve male lyzicky asi..mozno aj viacej, lebo minule som dala len jednu, bala som sa...a nic sa nestalo...tak chcem, aby to malo viac cervensi efekt...drz mi palce, idem hennovat asi za 15-20 minut :D

Heatherka

ahoj :D no tak za malu lyzicku :) ja davam kakao dost :Daj dve velke lyzice, nech to prevonia, mne vadi ten henovy smrad:D podla mna aj ked das viac tak sa nic nedeje :) no aj by som odotila ale nic by si nevidela, lebo momentalne fotak ma priatel ale ked sa mi podari urobit foto s mobil tak sa ozvem :D

Zulah

Heatherka, prosim ta a kolko tam mam dat tej papriky a skorice?? :D S.o.S stav :D rychlo :) lebo pomaly idem uz struhat hennu..ale kym ju dostruham, tak to bude trvat :) diki

Zulah

no mne ide rysava celkom dobre :) ako, vela ludi hovori, ze som mala lepsie moju original farbu...ale mne sa toto paci viac :) das mi na teba mail? poslem ti, ake mam vlasy :) a aj ty mi mozes poslat, ake mas ty :)

hmm no neviem ale ja velmi neverim na tie samponiky a rozne vodicky od koznej :( ale ani nechapem, preco od henny mas lupiny..praveze od henny by si mala mat vsetko okej..to bude podla mna chyba niekde inde, ale neviem voobec, ze kde

Heatherka

zulah no ja som sa rysavej chcela zbavit.na slnku to vyzeralo strasne. mne nejdu cervene tony :)noskus aj papriku aj skoricu aj citron. ja si davam nahnedu kakao, kavu. ale mozno lupiny mam z toho. hm. najblizsie nedam nic :D a uvidim :) ale snad kozna da nejaky zazracny sampona nebudem musiet si prestat hennovat vlasky :) ja som si ich dlhe roky farbila a vypadala mi asi polovica. aj zo stresu. mozno je to len reakcia henny, ze znicim chem. farbu :D

Annika1987

Heatherka, ty mas aky odtien farby vlasov vdaka henne? tiez nechcem mat cerveny, tebe sa podarilo vytvorit fakt nejaky cisto hnedy?

Heatherka

zulah no ja som sa rysavej chcela zbavit.na slnku to vyzeralo strasne. mne nejdu cervene tony :)noskus aj papriku aj skoricu aj citron. ja si davam nahnedu kakao, kavu. ale mozno lupiny mam z toho. hm. najblizsie nedam nic :D a uvidim :) ale snad kozna da nejaky zazracny sampona nebudem musiet si prestat hennovat vlasky :) ja som si ich dlhe roky farbila a vypadala mi asi polovica. aj zo stresu. mozno je to len reakcia henny, ze znicim chem. farbu :D

Zulah

jezis, pardon...narychlo som to citala...tak potom si nemyslim, ze by to zafarbilo na zeleno...4 mesiace je dlha doba