Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

lentilkaaa

baby....ja som hennu este nikdy neskusala....tak by som sa vas chcela spytat ze ako chyta...lebo ja mam uplne tmavohnede vlasy, skoro az cierne...ze ci mi chyti alebo mam ostat pri chemii?
Dakujem

lulu22

inko, no farbila som to min.sobotu a predchvíľou som si umývala vlasy(3x odvtedy) a išla mi ešte henna dole, uterák kvalitne zafarbený :D
a hej, končeky som si tiež všimla,že sa pekne zacelujú :)

*inko

heatherka, aj mne snežilo :) ale iba prve dna dni po hennovaní..potom mi to ustúpilo
lulu a tebe sa ako rýchlo vymýva farba?
asi fakt s tym znovu začnem..ved toto už nie je možné ako sa mi tie blbé konce štiepia

lulu22

hmm, Heaterka, tak tebe sa robia lupiny a ja mám pocit, že mám tie vlasy akosik moc mastné po poslednom hennovaní(v sobotu a bolo to tretí krát).. Po prvom hennovaní som mala pocit naozaj, že tie vlasy sú krásne, majú nejaký objem a pod, ale teraz som trocha sklamaná.. nevadí, nejako to ešte skúsim, asi si tam nebudem dávať olej, keď teda tak vysušuje..

Heatherka

ahojte baby. ja rozmyslam, ze hennu prestanem pouzivat :( neskutocne lupiny mam z nej. hlavne okolo tvare, co su vlasy tak len snezi aj snezi a aj po hydratacnych maskach, vlasy vyschnu a lupiny su hned po umyti ...
este vyskusam tu najtmavsiu hennu, bez cistrona a s olivovym olejom dat, ze co to urobi .. ak zle, asi sa vratim ku chemickym farbam :( lebo sediny nejak prekryt musim

Lucy16

Zdravím, potrebovala by som menšiu radu... keby chcem takú farbu ako má tá baba je lepšie si dať červenu hennu (logonu) alebo len medenu? momentálne som po štvrtom týždni chem. farbenia skončila s takou svetlejšou medenou.. :-)
www.lookbook.nu

Gimka

Ahojte, nechcete si niekto so mnou objednat hennu z ameriky? ide o najkvalitnejsiu hennu na trhu, laboratorne testovanu, s najvyssim percentom farbiva a ziadnymi pescitidmi z www.mehandi.com
zlozili by sme sa na postovne. ak mate niektora zaujem napiste mi na leskova.lucia@gmail.com.
tesim sa:)