Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Annika1987

harmancekovy caj v henne asi mas na mysli, vsak? ale podla mna tieto prirodne zosvetlovace len zvyraznia svetlu farbu, ale necakala by som zosvetlenie tmavsich vlasov, to tazko aj niektore chemicke farby dokazu

Heatherka

ste ma navnadili, dnes si urobim orechovy preplach vlasov, mozno mi to zmierni aj tie lupiny:)

skusala som fotit ale nevidno dokopy nic.len klasika,ze hneda :D
ale asi niecotake,len nie cervene odlesky ale take teple rysave :D

www.google.sk

Zulah

dakujem pekne :) ale poslednu dobu do mna velmi huci mama a aj jej priatel mi to povedal, ze moja original farba bbola ovela krajsia a tak :D ale mne sa toto paci viac :) ty mas tiez peknu farbu, napisala som ti aj do mailu :)

Mne inak tiez strasne padali vlasy...ale neviem z coho..mozno zo stresu alebo co..ked sa nasi rozviedli, som to dost tazko znasala...a potom uz len celkovo stres zo skoly :D a bolo...tak som zacala hennovat, pouzivat sampony bez silikonu, najviac si chvalim šampuk NEW z Lush- u, vdaka nemu mi takmer uplne prestali padat vlasy...a teraz to mam tak, ze par vlasov vypadne, ale to tak asi ma byt...ale aspon to uz neni v takej miere :)

aa este na tej stranke "egyptskej" som sa docitala, ze harmancekovy caj mi zosvetli vlasy :D co myslite, je to pravda? :D

Annika1987

no ak by orech pomohol ziskat studensi odtien, tak by som sa ani nenahnevala :D ale orechy asi len stmavia, ale nezostudenia... asi by to chcelo vyskusat, ale co s tym, ked teraz na stromoch ziadne listy nenajdem :D
tebe sa ta hrdzava velmi hodi, mas pekne vlasky

Heatherka

no ja som orechve listie pouzivala na padanie vlasov, kedze som uz pisala, ze mi neskutocne padali. robila som si z nich zapar, a tak isto aj zo zihlavy. no zmenu farby som nespozorovala, kedze som si vtedy farbila vlasy chem.farbou a dost tmavou. ale vlasy sa mi viac leskli :) ked som prestala uplne pouzivat chem.farbu a zacala hennovat prestali mi padat vlasy :) a maju konecne nejaky objem.

cize ja som farebne zmeny nespozorovala,lebo som mala tmave vlasy.ale ty mas svetlejsie,mozno nieco uvidis :)

Zulah

odpoviem aj ja na otazku pre Heatherku :)

uz stare mamy ked chceli mat tmavsie vlasy, si davali orech na hlavu.Takze to je stary osvedceny recept staych mam...ale z vlastnej skusenosti ti povedat ja neviem :) pockame, co napise Heatherka:)

Zulah

prepac, protestoval mi google chrome :D tak kym som to cez mozillu poslala, to trvalo :) ale uz som poslala...no neviem, skusim mozno aj v tom pohari..ale neviem si velmi predstavit ako :D musim to nejak domysliet :) lebo este som to neskusala..ale skor by to potom trebalo nejak miesat alebo co, lebo to je zlozite roztopit...
noo ja mam strasne svetlu plet :) a praveze k svetlej ide cervena :D vsetky rysavky su svetle..a zas, nemusis mat uplne cervene, staci aj tak ze hneda a na slnku odlesky cervenej :) ale tak to je zasa vec vkusu :)

jasne, posli mi aj ty :d ja som ta zafotkovala, dost som ich poslala :)

Annika1987

Zulah, ja som zimny typ, mam uplne bielu az priesvitnu plet, k tomu mam total cierne obocie, taka snehulienka, tak ja by som s cervenymi teplymi odtienmi vyzerala ako chora :D pacia sa mi studene odtiene, co ale zas s hennou nie je take lahke dosiahnut
citala som aj o tej henne, ktora sa ma nastruhat. napadlo mi, ked varim, tak ja roztapam cokoladu tak, ze to dam do zavaraninoveho pohara a nad horucou vodou to v nom roztopim. nestacilo by to aj na tu hennu? ci to treba ponarat do vody?
ja nemam odfotene vlasky, teda mam, ale je to len obycajna fotka z tohto leta, tak mozno by som ti poslala mailom
od teba mi este nic neprislo, dobre si napisala moju adresu? :))