Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Zulah

Heatherka :nelezies na nervy :) v pohode, ja som rada, ked mozem s niekym o vlasoch pokecat :D tu u nas v nasom zapadakove nemam sancu, lebo co viem, ze si ludia hennuju farbu, tak somnou su to mozno 3-4 baby :D

noo hej viem, ze tie ucinky ma kazda prava henna, ale neviem nejak ma ten cely clanok zaujal :D citam dalej :)

a ano, ja mam tu hennu, ale Caca Rouge. No hej, je to praktickejsie, ked uz mas prasok urobeny, ale mne to takto v pohode vyhovuje :) a zas netrva to tak dlho nastruhat...ale pokial mas taku misku, co mozes dat do horuceho kupela, tak netreba hennu struhat, len nalamat alebo proste nejak "nakrajat" na mensie kusky a nechat roztopit.Vtedy ma vraj aj lepsie ucinky a skor docielis farbu, aku chces, ako ked ju len zalejes sice horucou vodou :)

ja zatial taku misku nemam, len taku, ktora by mi pukla :D ale planujem si uz kupit a vyskussat to takto :)

:Annika okej, poslem ti mail...a ak mas nejaku fotku, posli aj ty mne :) no taka farba sa mi paci :) moze to byt pekne :) ale preco nechces cervene odlesky? mne sa to strasne paci :)

Prepacte, ze tolko pisem, ale ja ked sa rozpisem, tak sa nezastavim :D

Annika1987

Zulah, ja mam svoje povodne vlasy tmavohnede, ale este pred styrmi mesiacmi som si poslednykrat farbila tmavym blond odtienom, takze mam to teraz ako vytahane od slnka do bledohnedej, taka tepla bledohneda. orieskova mozno...
moj mail:
monitylik@gmail.com

Heatherka

to je toto henna ?:D
www.lushcz.cz

ja mam tuto :)
-odkaz odstránený-

no a hej orechove listie mam nasusene :D asi ti uz leziem na nervy:D ale ja som taka prirodna zienka. zabudla ta baba napisat, ze to farbi aj hrnce :D

ty si hennu struhala. neni praktickejsie ju uz mat praskovu ?

Heatherka

to je toto henna ?:D
www.lushcz.cz

ja mam tuto :)
-odkaz odstránený-

no a hej orechove listie mam nasusene :D asi ti uz leziem na nervy:D ale ja som taka prirodna zienka. zabudla ta baba napisat, ze to farbi aj hrnce :D

ty si hennu struhala. neni praktickejsie ju uz mat praskovu ?

Zulah

a baby, neviem ako vas ale stranse ma zaujala ta stranka :D sice o tomto som vedela : "Současně se využívají i její léčebné účinky k regeneraci a zpevnění vlasů, pomáhá při problémech s lupy, při ekzémech a mykózách, používá se k barvení vlasů v případech alergií na chemická barviva"

ale neviem, asi ked mi dojde henna, skusim aj tuto :) :Deste sa musim poradit s mojou vlasovou "poradkynou" vdaka ktorej si hennujem vlasy:)

Zulah

Annika, pocuj, daj mi tvoj mail a poslem ti zatial fotku, ake vlasy mam teraz :D a potom ked odfotim aj po dnesnom hennovani poslem aj tu :)

a ty mas teraz ake vlasy?

Zulah

Nooo tak potom to MOZNO moze byt aj z nej,,,vidis, to ma nenapadlo.Neviem, nechcem robit reklamu ani nic, ale skus tu Lush...je sice drahsia...ale kvalitna...lebo tato z DMky to je vravim, taka henna "aby bolo"

aa no umyla som si predtym vlasy, ale mozno mi kus preschli..dost rychlo schnu..takze to moze byt z toho? :D

otvorila som si tu stranku, co sem dala Annika...a nasla som tam pre vas nieco :D

Rada naší zákaznice na docílení tmavšího odstínu:

Hennu používám již několik let,mám dlouhé husté vlasy, jsem moc spokojena. Nepoužívám čaj, ale silný odvar z ořechového listí, které vždy v létě sbírám. Vlasy jsou tmavší.

celkom sa mi aj tato stranka paci...original egyptska henna..a tak..idem to lepsie preskumat:D

Annika1987

Zulah, ja by som rada videla, ako to vyzera, tak kludne mozes potom aj foto pripojit :)
no tak tu DMkovu radsej nebudem skusat :)) takze skusim asi objednat z tej bionatural.sk

Heatherka

zulah !!!!!! citujem : ona sice nafarbi, ako v podstate kazda, ale napr. ti co maju citlivu pokozku, moze im ju dost podrazdit.

teraz som hennovala s henne color ale predtym s tou z DM 2x, myslis, ze to mam z nej ??? no nasla som asi pricinu:D

a mala si navlhcene vlasy pred tym ?mne sa nikdy nedrolila, ja som dala stale asi dva a pol deci kavy :D kopu oleja a vlasy si bud umyla alebo poriadne navlhcila :)