Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Annika1987

a ozaj, tak skusim este raz
skus web.telecom.cz
pred casom mi isiel, alebo skus pohladat tuto v historii, asi vcera alebo predvcerom som ho sem davala a isiel mi

jankaaaaaaaaa

o tej z dm viem ze je to nic moc.. len skoda ze hena nechyta na take intenzivne odtiene ako chemicka farba.
ten link akosi nefunguje co si poslala.

Annika1987

chcela by som vyskusat tuto web.telecom.cz, ale baby maju uz nejake odskusane, ta DMkova je vraj nic moc, ale teraz som si ju dala iba ako taky prvy pokus

Annika1987

megi, ja na hennu prechadzam kvoli tomu, ze z chemickej farby (predpokladam, ze z nej) mi padali vlasy, tak si teraz zelam, nech mi henna fakt pomoze mat take bohate a krasne vlasy, ako som mavala :) a asi budu este krajsie, dufam :)) povzbudila si ma, ze ta namaha s farbenim za to stoji :)

megi118

dievčata,pouzívajte hennu-naozaj je to zázrak a balzam pre vlasy.
A výborny pocit,z vašej koruny krásy.
Oplatí sa to-budete ozaj hennu milovať-ako ja.
ja ju používam polroka,ale ju milujem,ked si ju dávam,a hlavne ked vidím aké sú vysledky,a ako ma chvalia v robote-že ako sa lesknú.

zulah

neboj sa, zelena nebudes :D aa mozno ti to nechyti nijak, pretoze kedze si davas hennu prvy krat, tak je dost mozne ze nebude nic vidno a preto si ju potom treba dat znovu :)) pootom mi napis mail ze ci ti to chytilo..alebo aj sem..to je jedno, ja si to najdem :D

Heatherka

ano vsetky a nie hnedo :) cerveneee :) mozno kebyze skusis dat este nejaky fakt cerveny odtien chyti ti lepsie. som videla na nete jeden obrazok, kde jedna baba ma brutal cervene, ale ona asi bola blondata a dala cervenu :D

annika potom chceme foto:D

Annika1987

zulah, poslala som vsetky
no ja to zmyjem az niekedy v noci, to uz nestihnem odfotit, lebo rano zdrham kamsi na par dni a ked sa vratim, neviem, ci to este bude take viditelne, ak teda vobec :D
ps: dufam, ze zajtra rano nezistim, ze odchadzam z domu so zelenym pacom :D