Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Annika1987

Inkognito, ja som si ciernu farbu z vlasov stiahla pomocou Garnier odfarbovaca, teda pozor, nie zosvetlovaca, lebo to je cosi ine. musi to byt odfarbovac. a zvladli to tie moje vlasy, uz po prvom odfarbovani boli hnede, a po druhom uz aj bledsie ako moje vlastne, tmavohnede. ale nie je to velmi setrne, no za tu hnedu to stoji :)

Annika1987

Zulah, Heatherka, mate v poste ten vysledok :)
a ten zihlavovy vyvar aj ja idem skusat, zihlavu uz mam nakupenu, potrebujem naspat tie vlasky, co mi za uplynule mesiace vypadali, tak na to idem hennou, zihlavou a vitaminmi :))
Heatherka, ako lupiny? mas nieco nove?

Heatherka

inkogniko ja mam z bionatural a som spokojna:)

zulah, daj si google vlasy a zihlava a uvidis :D na vsetko mozne, mas ich zdravsie,lesklejsie,dobre posobi na cibulky, cize vlasy menej padaju :) atd

Zulah

ahoj, ja mam lush.Hennu mi nosi bratranec priamo z prahy, kedze na slovensku lush nie je a postovne je dost drahe.ae ked si chces objednat, tak kazdopadne z UK..pretoze tam su lacnejsie a postovne ked si objednas s viacerymi sa da rozpocitat acelkovo ta to lacnejsie vyjde..

[zruseny1]

ale ale..tu sa vo veľkom hennuje? :)
a baby ktora to z vás používa Lush? odkial jú máte? na Slovensku ju stále myslím nejde zohnať
bože tak ste ma znovu navnadili, idem rýchlo nejakú objednať :)

jankaaa...ty si tuším spomínala, že máš skúsenosti s tým B4 remover, či čo to je... ja by som najradšej stiahla dole tú čiernu (chemickú) čo mám na glóbuse a potom hennovala už moje origoš tmavohnedé vlasy...len sa bojím toho prípravku B4 a následného hennovania :D ty si s ním bola spokojná?

zulah

noo ako tu uz bolo spomenute, aka je henna super, tak je to tak :) aj mne teraz kazdy chvali v skole vlasy a vsetci ich hladkaju a ze chcu mat take pekne ako mam ja a tak :D aj ked ja s nimi este niesom uplne spokojna, ale verim ze po case budem este viac :)

noo som zvedava ci ti to chytilo Annika :))

Annika1987

Heatherka, ked som to vymyvala, zdalo sa mi, ze to asi mam tmavsiehnede, tak som zvedava, ked to uschne a hlavne na dennom svetle :)