Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

zulah

heatherka, dakujem pekne :) a ano, ale neviem ci ti poslala vsetky fotky, pretoze na tych co su z dialky, mam dost hnede :-/

no Annika, napis ako si dopadla s tou hennou:)

Annika1987

tak ja som si to dala na hlavu, necham to aspon tie 4 hodiny, ale neocakavam, ze by to malo nejaky ucinok :)) ani mi to jedno balenie nevyslo na vsetky vlasy :D tak aj dufam, ze to nebude mat vyraznu farbu

Heatherka

mam pocit, ze az po druhom baleni. cize ked chces riskni :) u teba to tak byt nemusi vobec:) ale okrem lupin sa spravala normalne :D az nato, ze ked som nepouzivala hydratacne zabaly som mala suche vlasy ale to boli tym, ze ja som si ich dlhe roky farbila :)

zatial, co mam henne color nevidim rozdiel. snad po dalsom hennovani hej aj po koznej :D

Heatherka

mne urobila DM henna strasnu sarapatu.ale farbi dobre,ale aj to vdaka tomu, ze obsahuje farbivo.lebo obsahuje to hennu ale len ,,obsahuje,, a este ma aj xantanovu gumu.

ale to, ze ma aj farbivo nenapisali do zlozenia a preto hrdo nesie tato henna nazov prirodna farba na vlasy.

annika potom si objednaj z bionatural alebo lushu. ja som rada, ze tu DM ani neuvidim :D

Annika1987

megi, diky za radu. ak nebudem mat vlasy dozelena, tak si kupim kvalitnejsiu cez internet. len teraz iba testujem, co na to moje predtym chemicky farbene vlasy. tak si to necham trochu dlhsie.

jankaaaaaaaaa

ta henna z dm nieje original prirodna hena, je to nejaka chemikalia s pridavkom henny. inac so skutocnou hennou nema skoro nic spolocne

megi118

DM henna je slabá,a polhodina je strašne málo-mala by si ju mať 4 hod-niekto to má aj 8.je to prirodna farba,nie chemická-takže ti nechytí,Annika.

Heatherka

zulah to tak krasne do cervena ti chyta??? pekne pekne :) ide ti to :)

annika no skusaj :D no a odrast ??? a tomas farbene vlasy ? vyzeraju ako henna :)

ja mam povodne tiez tmavo hnede:) snad ti chyti pekne .ta henna do zelena by nemala, kedze nie si blond. ale davaj pozor dozelena chyta ked ti zoxiduje, cize hennu nemaj v kovovej miske aninemiesaj ju nicim kovovym :) hlavne ked davas citron :)