Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Annika1987

baby, dnes som si kupila v DM skusobne jedno balenie hnedej henny a mam ho prave na jednom pramienku vlasov. za nejaku polhodinu si to pojdem zmyt. tak som zvedava, ci to bude dozelena. ak nie, tak sa na to dam :).

Zulah

jasne, kludne nech posle :) .. aa hennu mam cervenu..ale istu dobu som mala caca marron..to je myslim medena ci aka..

Heatherka

zulaaah a moze mi annika preposlat tvoju fotku ?:D nech vidim aka cervene sa da dosiahnut hennou. to farbis bordovou ?:)

Zulah

no tak neviem presne povedat, pretoze svetlo v nasej kupelke dost skresluje, ale podla neho som spokojna..a este ked som stretla v meste oca, tak aj on mi hovoril ze ich mamm nejak viac rysave, takze ucel to asi splnilo :)

ale aj tak by som ich chcela este viac rysave, pretoze sa mi aj takto zda ze su hnede..ked sa len tak na ne kuknem :D

Zulah

bohuzial, fotku nemam..skusala som odfotit ale nebolo to dobre a bolo to uplne ine..tak potom niekedy tento tyzden pojdem na zahradu, kde boli fotene fotky, co som ti poslala a odfotim sa :)

Annika1987

Zulah, posli foto
Heatherka, tak to je super, ze v tej farbe je aj gastanova, to znamena, ze ak dam len hnedu, mohlo by to byt este viac cistohnede, normalne sa zacinam tesit :D

Zulah

naozaj mas pekne :) potom ked budes zas farbit, tak hod dalsiu fotku :D .. aa ja neviem ale pomaly si asi idem dat hennu dole..povodne som chcela nechat aspon do pol 4 .. ale budem musiet ist do mesta kupit listky a po USB (zabudla som ho v papiernictve v piatok) :D
takze asi o takych 20minut pojde henna dole :/

Heatherka

dakujem :) ja tam vidim 3 lupiny:D no a ono to je este tmavsie. fotka nejak skresluje. no ako som to dosiahla. 3x som nahenovala s gastanovou :D co bola chyba vlasy som hnede nemala, skor taka gastanovo cervena,ci mahagon. a davala som citron, co podporuje uvolnenie cervenych pigmentov :D ja krava :D

ale potom som si dala henne color hnedu, s kakaom, asi 3 lyzice velke :D zaliala strasne silnou kavou, tureckou, asi 90 supnovou, dala olivovy olej , zakryla foliou a asi na 4 hodky na radiator. potom som to este premiesala, doliala horucu kavu, nech je to teple, lebo teple lepsie vnika do vlasu a naniesla :D . zakryla hlavu foliou, uterakom teplym z radiatora a spat :D teraz je to lepsie, viac hnede. ccize urdite si davaj hnedu, ked chces hnedu a nie gastan. dufam, ze ked dam este raz hnedu bude to este tmavsie :)