Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

jajaja295.

henna by nemala nicit vlasy,ako to robia chemicke farbyy a ci dosiahnes taku cervenu farbu vlasov, tak to netusim..spoluziacka si kedysi farbila vlasy na rysavo a vyzeralo to ako jej prirodzene vlasy a nie farbene

DzanaFX

No hej dočítala som sa, že v DM je to nejaký odrb...Tak a vlastne načo to je? Budem mať z toho nejaké super vlasy, ako mi to pomôže? :-), a tak ktorú si mám kúpiť keď chcem červené vlasy? Asi takéto nd03.jxs.cz dá sa to tým vôbec docieliť? Ak, tak ktorým odtieňom...:-) Čítala som, že čím viackrát nanášam tú hennu na vlasy, tým je efekt stále lepší...:-)

jajaja295.

dzana
hennu zozenies v dm, ale ta zevraj nie je kvalitna, ja som si objednavala hennovy zabal z netu z obchodu bionatural

DzanaFX

No pozerala som teraz tie henny po nete, chcela by som mať červené vlasy, tak by som mala voliť bordovú?? Alebo podľa čoho sa to určuje, vlastne om prešla trošku túto tému a ani neviem na čo to je, ani aký to má efekt, predpoklám, že v KE to nezoženiem, iba ak na nete??? Pomôžte mi s tým niekto, vďaka :-)

*inko

annika, vdaka. uvidim ako dlho ma este budu bavit cierne a potom to stiahnem
ty si tak velmi chcela hnedu? ja som ju zase nikdy nechcela, ale co narobim, ked som bruneta :)

Annika1987

Inkognito, neviem, ci som mala uplne rovnake odtiene na hlave, ale nemala som to nejake flakate, bolo to viacmenej asi rovnake. Ja by som za hnede vlasy bola dala cokolvek, takze mi nevadilo, ak sa mi trosku vlasy poskodili. Ja som si dala dva razy odfarbovace po sebe v priebehu par dni. Po tom prvom to nebolo nejake znicene. Po tom druhom uz skor.

Heatherka

annika super vysledoook, krasne hnede vlasky :)

ku koznej nemam vobec cas ist, kedze nie som z mesta a mam skuskove a som rada, ze stiham ist tam, kde som objednana ale lupiny uz lepsie ! ale to asi preto, ze si dost casto vlasy premasirujem olivakom.fakt ze casto. teraz som doma, cize ani nevadi, ze ich mam potom mastnejsie aj po umyti ale zabera to :)

a zacala som zase premyvat vlasy odvarom z orechoveho listia :) len tak, pre lepsi pocit, ak uvidim nejaku zmenu v hustote dam vediet :)

*inko

Aha, annika a odfarbilo ti to vsetky vlasy rovnako, bez rozdielov? nechcem mat na hlave desat odtienov ... fuf ale odradza ma, ze to nie je zrovna setrne, radsej teda nebudem spekulovat, viac mi zalezi na kvalite nez na farbe, ak mam mat po tom pripravku slamu, tak radsej ho nebudem skusat,
ale v kazdom pripade dakujem za odpoved :) keby som nemala take jemne vlasy, sla by som do toho