Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Zulah

pocuvajte baby...chcela by som sa spytat ci nahodou neviete, preco neviem nikde zohnat uz tento sampon? freshin.cz

uz ho nevyrabaju alebo co ? :( to je dost smutne, lebo to je jeden zo samponov, ktore som si velmi chvalila :-/

Zulah

Heatherka, super!! tesim sa :) dufam, ze sa ti to uz nevrati a uz sa budes len tesit zo svojich krasnych vlaskov :) ja som inak vcera zasa hennovala :) zavisla som :D len si musim pomaly kupit hennu, lebo mam uz asi len na jedno pouzitie :-/

Jochmanka

Ano, som pripravena na to ze je to dlhodobejsia zalezitost. Precitala som si toho o hene vela. Posledne dva tyzdne som len surfovala po nete a ziskavala informacie. Len ma mrzi, ze som o henne nevedela uz v 18tke. Ale snad sa to da este napravit... Dodali ste mi dostatok odhodlania. Dakujem vsetkym ktori napisali k tejto teme akekolvek pozitivne a uzitocne informacie.

Heatherka

ahoj:) no na prvy sup ti to nemusi chytit tak nebud sklamana. mne to sediny este 100 percentne neprekrylo, ale snad raz prekryjea hennovala som 4x si vlasy.

vela zdaru :)

Jochmanka

Ahojte,

precitala som si vela vasich komentarov. Farbenie vlasov hennou ma velmi zaujalo. Zdedila som skore sediny a vlastne asi od 18tich mi vlasy sediveju. Mam prirodzene tmavohnedu farbu a je to dost vidno. Uz 10 rokov si preto farbim vlasy chem.farbami. Vlasy mi velmi vypadavaju. Predchvilou som si objednala henne color hnedu, skusim a uvidim. Verim ze zaberie aj na moje sediny (zalejem kavou a ciernym cajom, orechove listy nemam, ale na jesen nazbieram :). Mam prestavku od farbenia chem.farbami cca 6 tyzdnov. Kym mi pride farba, bude aj 8 tyzdnov. Drzte palce :)

Annika1987

Heatherka, to je vyborne! tesim sa s tebou, lebo viem co to je mat problem s vlasmi :) mne zase vypadavali a prestava to uz celkom vyrazne!! tak sa tesim z toho aj ja.. asi pomohlo, ze som prestala s tymi chemickymi farbami. A vcera som bola u kadernicky na strihanie, mam teraz taky smrncovny uces aj s ofinkou a celkom pekne leskle vlasy, aj ked som pouzila iba raz hennu, aj to z DM. Uz sa tesim na tu skutocnu. Ale aj tak by som si najradsej dala na vlasy zase ten tmavy blond, chemicku farbu, aby som ich mala bledsie... :D

Heatherka

ahojte baby ! lupiny mi miznu, chvalabohu. som ukazala hlavu kamoske, kadernicka a vrevela, ze je to podrazdenie pokozky na nieco. potom som bola so sesternicou, co je medicka posledny rok, a ze su len lupiny, nic viac. ze nemam pekrvenu pokozku.

stale som olejovala pokozku, posledne tyzdne preplachujem zo zaparom z tych orechov. listi a 2x som si dala brezovu vodu s tukom a cuduj sa zvete, uz vobec tie loziska nemam :) a asiprispelo aj vysadenie HAK a mazove zlazy funguju ako maju :)

tesim sa :)

DzanaFX

Dobre dobre, ja som chcela vedieť len základ, či sa mi oplatí do toho pozerať hlbšie...:-) Vďaka už som trošku pochopila, tak sa na to pozriem bližšie...:-)) Ja mám vlastne orieškové vlasy svoje, ale mámna nich červenú farbu, tak ale čítala som, že henna chytá podľa pôvodnej farby, tak uvidíme :-))

Annika1987

Dzana, ak si das do googlu vyhladat Henna, tak ti najde ovela viac, ako ti tu niekto napise. Kedze nemas vlastne ani zaklade informacie o tom, tak by to vysvetlovanie bolo fakt strasne nadlho :)). Kazdy chce nieco ine, podla toho si zvoli chemicku farbu alebo hennu.

*inko

dzana, to ze naoko nebude vidno hned farebny efekt, neznamena ze pouzivanim henny nic nedosiahnes..praveze naopak
vlaksy budes mat kvalitnejsie, lesklejsie, henna ti kazdy vlasok obali, vytvara na nom taku vrstvicku, ono sa to zmyva sice, ale pravidlenym pouzivanim sa stava akoby trvacnejsia
ak by si mala svetle vlasy, tak ti viac vynikne farebny odtien z hennovania...treba si predtym toho viac precitat, nez sa do toho pustis, pretoze nie je jednoducha aplikacia henny, plus treba ratat s tym, ze treba to mat aj par hodin (aj sest, alebo i celu noc) na hlave
ale badatelne vysledky az dlhodobym pouzivanim :)