Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Jochmanka

Lulu22

ako ide hennovanie? Farba mi prisla, hennujem zajtra. Nastastie mam obeť, ktora mi pomoze naniest farbu. Odjakziva si farbime navzajom vlasy s mamkou. Tak snad to bude lepsie nanesene a menej neporiadku.

:)

*inko

tak len pekne studuj.. od vianoc uplynul mesiac, takze teoreticky mozes, odporuca sa tusim hennovat najskor 6 tyzdnom po farbeni chemiou
a aku mas svoju farbu vlasov, aku mas farbu po chemii a aku by si chcela mat po henne?

ja som si rozdiel vsimla asi po pol roku, spociatku sa to rychlo vymyva, az postupom casu henna nabera na trvacnosti/ teda vlas vydrzi dlhsie obaleny a zafarbeny

po prvych razoch som bola sklamana, pretoze farebne odtiene boli minimalne, zato kvalita sa zlepsila :)

malickaaaaa

Yeeeeesss ;-) uz to studujem,dikes, chcem sa najprv o tom co najviac dozvediet nez zacnem aby som daco na tom neposrala :D

Mozes mi povedat kedy si si vsimla rozdiel na vlasoch?

aaaaa este jedna otazocka, naposledy som mala moje farbene pred vianocami, mozem teda zacat pouzivat hennu hocikedy? ci musim pockat kym mi odrastu...

*inko

-odkaz odstránený-
teraz to hadam prida..vlavo mas potom v ponuke :NAVODY NA POUZITIE, tak si na to klikni, je tam strucne popisane, co treba s tym robit

*inko

na hennayvette bolo kedysi diskusne forum, uz ho tam nevidim, mozno je tam niekde schovane, tam bolo vela vela napadov...odtial som si aj objednavala
tu su iba postupy, take vseobecne
-odkaz odstránený-
alebo
www.hennaforhair.com

malickaaaaa

*inko akoze ze sa ma zalievat niecim horucim,hej?

mohla by si tie stranky pridat sem? chcela by som sa o tom dozvediet co najviac pred tym ako zacnem... :-)
dakujem

*inko

malicka, nie je striktne dane cim sa to zalieva...hlavne aby to bolo teplne
ja som si nezalievala nikdy kavou, ale brutalne kyslym cajom, pridala ocot, citron, kadeco...lebo som chcela mat cervene odtiene :)
a ja som kedysi citala vela o hennovani priamo na fore o hennovani, plus na stranke odkial som si ju objednavala...tam bolo rad a "receptov" neurekom

malickaaaaa

Baby a to ste sa kde dozvedeli co vsetko tam pridat ku tej farbe, som nevedela ze sa to ma zalievat silnou kavou ci kakaom :O
ze wawukam tu... :DDD
este tu musim vsetko pocitat kym s tym zacnem :-)

lulu22

ja si dávam hnedú hennu, ale ako píše *inko, ak chceš čo najmenej červenej, tak len kakao a kávu. lebo mne i tak je na vlasoch vidieť taký červeno-oranžový odlesk.. ale to je pekné, nevadí to nejako extra.