Gastritida - zapal sliznice zaludka

gastritida

pri gastritide,sa nevstrebavaju ziviny do tela,a tak telo postupne akokeby odumieralo,berie si ziviny s kosti a oslabuju sa svaly,proste vsetko.A,neviem,ale to je normalne ,ze ti je zle,cloveku je niekedy az na umretie.Gastritida je vazne ochorenie,ked sa nelieci,postupne clovek zomiera.Treba prist aj na pricinu,preco gastritida vznikla.

sasenka2

ahojte.vidim ze mate gastritidu ako ja.aj mne byva zle ale moja lekarka mi povedala ze mi nema co byt zle...tak chcem vediet co vam povedala vasa lekarka o gastritide ake tazkosti sposobuje.

[zruseny12]

kika,tiez som sa cudovala,ze len tak bez gastra mu to povedal lekar,ale pozri si tuto temu:Co signalizije biely jazyk...tam pise Mira...nieco podobne,co nas trapi...

jardo23

Kika...chcel by som sa ta opytat,ake tabletky ti napisal tvoj lekar.ja som dnes vravel svojmu lekarovi tie problemy,tak vravel,ze je to asi zapal zaludka a dal mi lieky omeprazol sandoz a costi..ty si mala ake lieky? ja som nebol ani na gastro.

[zruseny12]

Ahoj bambussa...jasne,ze dam vediet...objednala som si z F:CALIVITA/ako chodim na kvapku krvi/predtym som brala od RNG....ale minuli sa mi uz asi predmesiacom.../

[zruseny12]

kika,ja som dnes dostala probiotika a enzymi tak budem ich brat tak 3mesiace...som zvedava,dufam,ze sa mi zlepsi moj stav...tebe prajem vela stastia,aby si nasla nieco,co ti pomoze...mineralka sa tiez nesmie pit na gastritidu/zvlast bublinkova/

kika4

jardo23...no to sa stava aj mne ze mi pride naraz zle(a mam aj pocit akoby som mala teplotu-niekedy)...no povedz doktorke ze chces ist na gastro...ja ked som bola u svojej lekarky tak sa na mna pozerala akoby som si vymyslala ze mi byva zle.tak sa nedaj odbyt a chod na gastro.

jardo23

niekedy mi byva zle.napr.sedim v bare,pijem mineralku a naraz mi pride zle, obleje ma pot a tak.v stredu idem k lekarke,lebo ja som jej vravel o tych bolestiach,ale nejako nevenovala tomu vacsiu pozornost..mam sa pytat na gastro,alebo co mam povedat lekarke?